Bu Uygulamalarla Güne Süper Başlayın!

Güne iyi başlamak ister misiniz? Gün içerisinde yapacaklarınızı kolaylaştırmak ister misiniz? O zaman bu uygulamalar tam size göre!
26 Ağustos 2014 18:02
Bu Uygulamalarla Güne Süper Başlayın!

Akıllı telefon kullanımı  üzerine yapılan bir araştırmada oldukça şaşırtıcı bir istatistik ortaya çıktı. Görünüşe göre kullanıcıların %80’i uyandığı dakika içinde telefonunu kontrol ediyor! Ayrıca kullanıcıların %68’i çok sayıda uygulama kullanmakta. Bu istatistikleri dikkate alındığında sizin sabah kalkmanıza yardımcı olacak uygulamaları sıralamanın iyi bir fikir olduğunu düşündük. Güne daha iyi başlanamız için uygulamalar !

 

Alarm Clock Xtreme (Android)

 

Alarm Clock Xtreme, alarmlarınızı özelleştirebileceğiniz fantastik bir uygulama. Alarm sesini yavaş yavaş artarak sizin uyandırmaya çalışan bu uygulamada birçok özellik bulunmakta. Otomatik erteleme, ağır özelleştirilebilir alarm tekrarlayıcı ve günlük potansiyel rutin alarmlarıyla hayatınızı kolaylaştırmayı vaad ediyor.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    ANDROİD

 

 

 

Wave Alarm (iPhone ve Android)

 

Telefonunuza dokunmadan alarmı durdurabileceğiniz bir uygulama olan Wave Alarm uygulaması ile sabahları alarmınızı kapatmak için elinizi ekranın ustunde hareket ettirmeniz yeterli.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    ANDROİD

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    İOS

 

 

 

AccuWeather (iPhone ve Android)

 

Son derece iyi lokalize olan ve bulunduğun sokaktan size hava durum raporlarını sunan harika bir uygulama. Uyarılarıyla gün içerisinde neler giyinmenizde size çok yardım olacak.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    ANDROİD

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    İOS

 

 

 

Wunderlist – To-do & Task List  (iPhone ve Android)

 

İyi bir organizasyon ve yapılacaklar listesi ile çok daha verimli bir gün geçirilir. Wunderlist ile bu listeyi tutmak da çok kolaylaşacak. Tüm bilgisayarlarına senkronize olma özelliği de olan bu uygulama ile ekip olarak da işyerlerinizde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    ANDROİD

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    İOS

 

 

 

Errands To-Do List (iPhone)

 

iPhone kullanıcıları için ise bu uygulama yapılacaklar listesi konusunda ön sıralarda. Basit ama heyecan verici bir grafik arayüzüne sahip bu uygulama iCloud ile senkronize olabilmekte. Böylece tüm apple cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Görev görüntüleri, çoklu görünüm modları ile oldukça yararlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    İOS

 

 

 

Flipboard

 

Flipboard uygulaması, 2012 yılında En İyi 50 iPhone Uygulaması arasında yer aldı. Flipboard, sosyal medyadaki ve web sitelerindeki içerikleri bir dergi formatında sunan iOS ve Android uygulaması. 2010 yılının Aralık ayında iPad için tasarlanan bu uygulama, Mayıs 2012'de Android sürümü geç de olsa Google Play'de yerini aldı.

Flipboard uygulamasına Twitter, Facebook, Google+, Instagram, Tumblr, Google Reader, YouTube, Flickr ve Linkedln gibi birçok hesabınızı bağlayabiliyorsunuz. Tüm hesaplarınızı bu uygulamadan takip edebiliyorsunuz.

Flipboard uygulaması zaman tasarrufu sağlıyor. Twitter'da özel olarak takip etmek istediğiniz kullanıcıları (Örnek: Sanatçılar, arkadaşlarınız veya önemli haber kaynakları...) listeye ekleyebilirsiniz ve bir güncelleme olduğunda hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    ANDROİD

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    İOS

 

 

MyFitnessPal – Calorie Counter (iPhone ve Android)

 

Eğer kilo vermeye çalışıyorsanız izlemeniz gereken altın bir kural var: yediğiniz yiyeceklerden daha çok kalori yakmak. Bu uygulama ise bir kalori sayacı! Muhteşem kalori, egzersiz ve gıda veritabanı ile kilo vermek çok daha kolaylaşıyor. My Fitness Pal artık yeni fitnes hocanız oluyor ve size her türlü bilgiye ulaşma imkanı sunuyor.

PC Magazine tarafından en iyi uygulama seçilen My Fitness Pal uygulaması ile zayıflamak artık hayal değil. İçerisindeki 3.000.000 gıda arşivi ile her türlü kalori bilgisine anında ulaşabileceksiniz. Bu sayede yüksek kalorili yiyeceklerden uzak durmuş olacaksınız. Aynı anda birden çok gıdayı ekleyebilir, liste yapabilir, anında besin değerlerini öğrenebilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    ANDROİD

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    İOS

 

 

 

TuneIn Radio (iPhone ve Android)

 

TuneIn tüm dünyada radyo istasyonlarından müzik toplayan fantastik bir radyo müzik uygulaması. Evet, tüm dünyada! Tüm ihtiyacınız ise internet. 100.000’inin üzerinde radyo istasyonu ve 4 milyondan fazla podcast barındıran bu uygulama ile sabahları müziğin sesini biraz daha açın!

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    ANDROİD

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    İOS

 

 

 

Waze Social GPS Maps & Traffic (iPhone ve Android)

 

Sosyal GPS sürüş ve navigasyon uygulaması olarak sizi diğer sürücülere bağlayan Waze; keyifli, topluluk merkezli bir trafik ve navigasyon uygulamasıdır ve 30 milyon kullanıcıya sahiptir.

 

Siz de Waze uygulamasını kullanarak sizinle aynı güzergahı kullanan sürücülere ulaşabilir, zaman, para ve yakıt tasarrufu yaparak Waze topluluğunun gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Topluluk tarafından oluşturulan gerçek zamanlı trafik ile yolculuğunuz için her zaman en iyi güzergahı bulabilirsiniz. Yolculuklarınızı Waze ile gerçekleştirdiğiniz sürece yerel sürüş topluluğunuza sürekli olarak trafik ve yol bilgisi vermiş olursunuz. Bunun yanı sıra aktif olarak kazalar, tehlikeler, polis ve caddede gördüğünüz diğer olaylar hakkında rapor verebilir, kendi güzergahınız hakkında uyarı alabilirsiniz.

 

Yolculuğunuz boyunca topluluğun paylaştığı benzin fiyatlarının yanı sıra en ucuz benzin istasyonlarını da öğrenebilirsiniz.

 

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    ANDROİD

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN:    İOS

 

 

 

Çeviri: incehesap

35784
Bu haberler ilginizi çekebilir