Bu iPhone X'in Fiyatı 242 Bin TL Desek!

iPhone X'in altın kaplama versiyonu ortaya çıktı. Bu iPhone X'in fiyatı tam tamına 242 bin TL desek inanır mısınız? Ayrıca altın kaplama AirPds ve Apple Watch 3'de bulunuyor...
14 Eylül 2017 14:55
Bu iPhone Xin Fiyatı 242 Bin TL Desek!
Lüks telefon üretimi, akıllı telefon piyasasına ceplerimizi kurban ettiğimiz son yıllarda epeyce yükselişe geçti. Elbette söz konusu değerli madenlerle kaplı bu telefonların alıcıları, toplumun kaymak tabakasında yaşayan insanlar.
 
Her yeni iPhone modelinde olduğu gibi bu sefer de gelenek bozulmadı ve tarihin en pahalı akıllı telefonu, gene tarihin en pahalı özel yapım akıllı telefonuna kaynaklık etti. Hong Kong merkezli lüks telefon üreticisi Brikk iPhone X dahil birçok son model Apple ürünün altın versiyonunu yaptı. Cihazlar internet üzerinde oldukça büyük ilgiyle karşılandı.  
 
Telefon 250 gram 22K altın barındırıyor. Yani sadece kaplama değil, direkt altın:
 
 
Hatta 24K altınla ve değerli elmaslarla kaplı başka bir versiyonu da var:
 
 
Cihazın fiyatı 53.000 İngiliz Pound’u olarak açıklandı. Mevcut kur değerine göre tam 241,950 TL!
 
Diğer özel ürünler arasında gene Apple’ın çıkartmış olduğu AirPods kulaklılar ve Apple Watch Series 3 de var:
 
 
 
 
Apple’ın 12 Eylül’de 1000 dolarlık bir etiketle duyurduğu iPhone X zaten seri üretime geçen en pahalı akıllı telefon unvanına sahip. Hong Kong merkezli tasarım şirketi olan Brikk ise çıkarttığı bu modellerle lüks koleksiyonların peşinde olan zenginleri avlayacak.
 
webtekno
636790
Big Boss
14 Eylül 2017, Perşembe 15:07
yaw he he
Bu haberler ilginizi çekebilir