Bu Güne Kadar Hazırlanmış En Sıradışı iPhone 8 Konsepti!

Apple’ın, bu yıl tanıtacağı iPhone için, kasanın cam kaplama ve kasa etrafının paslanmaz çelikten olacağı yönünde raporlar yayınlandı. İşte sıradışı iPhone konsepti...
24 Ocak 2017 21:59
Bu Güne Kadar Hazırlanmış En Sıradışı iPhone 8 Konsepti!
Apple, uzun süredir iPhone'larda alüminyum gövdeye yer veriyor. iPhone 6s ile birlikte 7000 serisi alüminyum gövdeye geçerek bükülme sorununa da çözüm bulan Apple'ın cam tasarıma geri döneceğine dair söylentiler mevcut.
 
KGI, Foxconn'un cam tedarikçilerinden gelen bilgiler üzerine Apple'ın cam tasarım bir iPhone üzerinde çalıştığına dair raporlar yayınladı. Şirket daha sonra da cam gövdenin iPhone 4 tarzı paslanmaz çelik bir band ile çevreleneceğine dair yeni bilgiler vererek eski raporlarını da teyit etmiş oldu. Gelen bu haberler tasarımcı Imran Taylor'a ilham verdi. Taylor cam tasarıma ve kenarları ince paslanmaz çeliğe sahip bir iPhone konsepti yayınladı.
 
 
Dikey çift kamera ve Smart Connector'lü iPhone 8
 
Imran Taylor'ın konseptinde iPhone'un ön ve arkası tamamen cam, kenarları ise paslanmaz çelik bir banttan oluşuyor. Apple son olarak iPhone 4s'te  cam tasarım ve paslanmaz çeliğe yer vermişti. Kavisli bir ekrana sahip konsept gerçekten güzel görünüyor.
 
 
Konseptte yer alan yeni iPhone'un arkasındaki çift kamera dikey olarak konumlandırılmış. Daha önce dikey kameralı iPhone görsellerine rastlamıştık. Konseptte ayrıca daha önce iPhone 7 Plus/Pro için iddia edilen bir Smart Connector yer alıyor.
 
 
Altın, Gül Altın ve Gümüş renklere yer verilen yeni iPhone konseptinde ana ekran tuşu beklentilerdeki gibi ekrana monte edilmiş. Konsept videoda son dönemde LG V20 ve HTC U Ultra ile gündeme gelen bir ikinci ekrana benzeyen bir ekran göze çarpıyor. Konsepti aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.
 
shiftdelete
440085
Bu haberler ilginizi çekebilir