Bu da Şarap yapabilen akıllı telefon

Gün geçmiyor ki akıllı cihazlar bizi şaşırtsın ve bu akıllı cihaz kataloğu sürekli genişliyor. Şimdi karşınızda şarap yapabilen akıllı telefon.
08 Mart 2014 10:30
Bu da Şarap yapabilen akıllı telefon
Akıllı cihaz kataloğu her geçen gün hızla artıyor. Hayatımıza giren yeni akıllı cihazlar, yıllar önce filmlerde gördüğümüz teknolojinin yavaş yavaş gerçek olduğunu gösteriyor.
 
 
Eğer evde şarap yapmak istiyor ve zahmetinden dolayı yapamıyorsanız, The Miracle Machine tam size göre. Akıllı telefonunuza bağlanan bu akıllı şarap yapma cihazı, istediğiniz şekilde şarap yapmanızı sağlıyor. Gerekli malzemeleri size bildiren bu cihaz, işlemin hangi safhasında olduğunu da akıllı telefonunuza yolluyor. İçilmeye hazır olduğunda telefonunuzdan haber veren bu cihaz, Kickstarter üzerinden gereken fonu elde edebilirse $499'dan satışa sunulacak.Akıllı cihaz kataloğu her geçen gün hızla artıyor. Hayatımıza giren yeni akıllı cihazlar, yıllar önce filmlerde gördüğümüz teknolojinin yavaş yavaş gerçek olduğunu gösteriyor.
Akıllı cihaz kataloğu her geçen gün hızla artıyor. Hayatımıza giren yeni akıllı cihazlar, yıllar önce filmlerde gördüğümüz teknolojinin yavaş yavaş gerçek olduğunu gösteriyor.
 
 
Eğer evde şarap yapmak istiyor ve zahmetinden dolayı yapamıyorsanız, The Miracle Machine tam size göre. Akıllı telefonunuza bağlanan bu akıllı şarap yapma cihazı, istediğiniz şekilde şarap yapmanızı sağlıyor. Gerekli malzemeleri size bildiren bu cihaz, işlemin hangi safhasında olduğunu da akıllı telefonunuza yolluyor. İçilmeye hazır olduğunda telefonunuzdan haber veren bu cihaz, Kickstarter üzerinden gereken fonu elde edebilirse $499'dan satışa sunulacak.
milliyet
697132
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • BlackBerry KeyOne Tanıtıldı!

  BlackBerry KeyOne Tanıtıldı!

  BlackBerry'nin yeni telefonu QWERTY klavyeli KeyOne tanıtıldı. Android işletim sistemi ile gelecek olan telefona gelin birlikte bakalım. İşte BlackBerry KeyOne özellikleri!
 • Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Apple'ın yeni nesil tableti iPad Pro meraklılarını biraz üzecek gibi! Apple'ın Mart ayındaki etkinliğinde tanıtılacak olan iPad Pro, tanıtımdan hemen sonra satışa sunulmayacak.
 • Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt dışından getirilen cihazlarda IMEI kolaylığı geldi. Açıklama Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan geldi. Artık, yurt dışından getirilip de ülkemizde değişimi yapılan cihazlara IMEI noktasında kolaylıklar sunulacak.
 • Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Wahatsapı bir bilgisayarda mı kullanmak istiyorsunuz? Peki ama Whatsapp Web nasıl kullanılır? Cevabı haberimizde...
 • Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayarınızın interneti olmadığında iPhone'unuzun internetini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Peki bilgisayardan iPhone internetine nasıl bağlanabiliriz?
 • LG G6dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG G6'dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG, yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Pazar günü yapılacak olan resmi tanıtımda, G6'nın 3 farklı renk seçeneği ile geleceği ortaya çıktı.
 • Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple, garanti kapsamında olan cihazlara, servis dışında parça değişikliği yapıldığı zaman garanti hizmeti vermiyordu. Ancak yeni gelen bilgilere göre Apple, garanti kapsamı şartlarını biraz esnetecek.
 • LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG'nin yeni amiral gemisi G6 dayanıklılığı ve ergonomisi ünlü endüstriyel tasarımcı Torsten Valeur’dan tam puan aldı. Detaylar haberimizde...
En Çok Okunan Haberler
 • Galaxy S8 Plus Detaylandı!Galaxy S8 Plus Detaylandı!
  Samsung'un 1 ay sonra resmi olarak tanıtması beklenen telefonu Galaxy S8 Plus hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Evan Blass Twitter'dan…
 • iPhonenun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?iPhone’nun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?
  iPhone kamerasının her zaman istediğiniz yerden başlamasını ister misiniz? Örneğin kamerayı açtığınızda hep video modunda ya da kare modunda…
 • 32 GBlık iPhone Dönemi Bitiyor Mu?32 GB'lık iPhone Dönemi Bitiyor Mu?
  Apple'ın, onuncu yıla özel çıkaracağı iPhone'larda devrim gibi yeniliklere gideceği iddia ediliyor. Yeni gelen bilgiler ise saklama alanı ile ilgili.…
 • Sony Xperia X 2017 Ortaya Çıktı!Sony Xperia X 2017 Ortaya Çıktı!
  Mobil Dünya Kongresi yaklaştıkça firmaların tanıtım yapacağı ürünlerde netleşmeye başladı. Sony de MWC 2017'de Xperia X 2017 tanıtacağı iddia…
 • iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?
  Apple, yeni amiral gemisini bu yıl tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni iPhone'un ismi ile ilgili de bir çok iddia ortaya atıldı. Peki iPhone'un 10. yıl ismi…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama