BlackBerry'den Özel Seri: Passport Gold

BlackBerry'i içinde bulunduğu zor dönemde umutlandıran ürün olarak ortaya çıkan Passport modeli, şimdi de sadece altın rengi versiyonu ile şansını deniyor. İşte BlackBerry'den özel seri Passaport Gold ...
23 Ocak 2015 12:57
BlackBerryden Özel Seri: Passport Gold
Zor dönemlerden geçen ve geçtiğimiz günlerde Samsung tarafından satın alınacağı iddiaları ortaya atılan BlackBerry, yeni modeli Passport ile yeniden bir çıkış ivmesi yakaladı. Klasik klavyeli BlackBerry tasarımının modern çizgilerle birleştiği Passport, şirketi düştüğü kötü durumdan bir parça da olsa toparlanmasını sağladı.
 
 
999 dolardan satılacak
 
Yeni ürünü ilgi gören BlackBerry de tüketicilerin bu ilgilsi karşılıksız bırakmıyor. BlackBerry Passport modeli için özel bir edisyon üreten Kanadalı şirket, altın renkli cihazı sınırlı sayıda satışa sunuyor. 999 dolardan BlackBerry online mağazasında yerini alan akıllı telefonun metal çerçevesinin ve süslemesinin altın rengi olacağı belirtiliyor.
 
 
 
 
Limited Edition baskılı
 
BlackBerry'nin Kanada web sitesinde listelenen cihazın arkasında "limited edition" ifadesinin ve üretim numarasının kazınmış olarak yer alacağı da verilen bilgiler arasında. Sadece 50 adet satılacak cihaz sitede Black - Gold şeklinde yer alıyor. Sınırlı edisyon modelinin, standart modele göre teknik bir farklılığı bulunmuyor.
shiftdelete
596699
Bu haberler ilginizi çekebilir