BlackBerry Priv Gün Yüzüne Çıktı

BlackBerry’nin iddialı modeli Priv gün yüzüne çıktı. İşte Blackberry Priv için sızdırılan son görseller, özellikleri ve detayları...
15 Ekim 2015 19:47
BlackBerry Priv Gün Yüzüne Çıktı
Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla çağa ayak uyduramayan BlackBerry, uzun zamandır üzerinde çalıştığı Priv isimli modeliyle, önemli bir çıkış yakalamak istiyor.
 
İlk olarak Venice ismi ile lanse edilen fakat sonrasında BlackBerry’nin Priv ismiyle tanıttığı telefon için geçtiğimiz gün yeni görseller sızdırıldı.
 
Sızdırılan görsellerde en ilgi çekici nokta BlackBerry Priv’in Schneider-Kreuznack imzalı 18 Megapiksellik ana kamerası diyebiliriz. Öyle görünüyor ki BlackBerry Priv kamera özellikleri, kullanıcılarına profesyonel bir fotoğraf deneyimi sunabilecek.
 
Dilerseniz aşağıdan BlackBerry Priv için sızdırılan görsellere göz atabilirsiniz.
 
 
 
BlackBerry Priv özellikleri
 
Özellikle fiziksel klavyesiyle türevi telefonlardan ayrılan BlackBerry Priv özellikleri yönünden de iddialı bir cihaz.
 
1440x2560 piksellik çözünürlük ve 544ppi piksel yoğunluğuna sahip 5.4 inçlik bir ekranla gelecek olan BlackBerry Priv, gücünü Snapdragon 808’den alacak. GPU tarafında Adreno 418’den yararlanacak olan telefonda 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı yer alacak. BlackBerry Priv’de microSD kart desteği de bulunacak.
 
Geçtiğimiz gün ortaya çıkan AnTuTu testlerinde BlackBerry Priv’in 46.000 puan aldığı iddia edilmişti. Bu puan amiral gemisi olarak tabir ettiğimiz elit seviyenin bir hayli altında olsa da daha BlackBerry Priv’in geliştirme aşamasının devam ettiğini de unutmamakta fayda var.
shiftdelete
919799
Bu haberler ilginizi çekebilir