BlackBerry CEO'suna Samsung Darbesi!

BlackBerry'nin CEO'sundan, ikna edemediği eşi ve Samsung telefonu hakkında güldüren açıklamalar!
13 Kasım 2014 22:19
BlackBerry CEOsuna Samsung Darbesi!
BlackBerry, bir zamanların batmaz sanılan dev telefon üreticisi olarak dünyaya hükmettiğini düşünürken rakiplerinin dokunmatik ekran hamlesine karşı koyamayıp hızla kan kaybetti. Bugün artık kendini kurtarmaya çalışan firma kısa süre önce CEO'sunu değiştirdi ve Passport isimli, kare formlu, geniş ekranlı yeni bir BlackBerry telefonu piyasaya sürdü. Hatta, uygulama marketi konusundaki zayıflığını gidermek için Amazon'la iş birliği yaptı ve Amazon'un uygulama marketine erişim sağladı.
 
Ancak ne var ki, bu telefon da yeterince tutmamış gibi görünüyor ve firma kan kaybetmeye devam ediyor. BlackBerry'ye en büyük darbeyi ise bizzat firmanın CEO'sunun eşi vurmuş olabilir zira müşterilerini yeni BlackBerry telefonlarını satın alıp kullanmaya ikna etmesi gereken CEO'nun eşi bile yeni Passport'u kullanmaya ikna olmadı ve eski Samsung telefonunu kullanmaya devam ediyor. Bu itiraf bizzat CEO John Chen'in, Financial Times ile yaptığı söyleşide geldi.
chip
20132
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Xiaomi MIUI 9un Görüntüleri Ortaya çıktı!

  Xiaomi MIUI 9'un Görüntüleri Ortaya çıktı!

  Xiaomi'nin 26 Temmuz'da düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı ürünler belli olmaya başladı. Bunlardan biri de MIUI 9. MIUI 9'un görselleri de sızdı!
 • LG V30un Kılıfı Sızdırıldı!

  LG V30'un Kılıfı Sızdırıldı!

  LG, yeni telefonu V30'u 31 Ağustos'ta tanıtacağını önceden duyurmuştu. Tanıtım günü yaklaştıkça V30 hakkında yeni sızıntılar da gelmeye devam ediyor. Şimdi de V30'a ait olduğu iddia edilen kılıf ortaya çıktı.
 • Galaxy Note 8, Bluetoth Kulaklık İle Gelebilir!

  Galaxy Note 8, Bluetoth Kulaklık İle Gelebilir!

  Samsung'un önümüzdeki ay tanıtması planlanan yeni amiral gemisi Galaxy Note 8, Bixby ses asistanı ile çalışan Bluetoth kulaklık ile geleceği iddia edildi.
 • LG Q8 Raflara İniyor!

  LG Q8 Raflara İniyor!

  LG, yeni telefonu Q8'i geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Şimdi LG Q8, satışa çıkmaya hazırlanıyor. İşte ayrıntılar...
 • Galaxy S8 Activein Yeni Görüntüleri Paylaşıldı!

  Galaxy S8 Active'in Yeni Görüntüleri Paylaşıldı!

  Samsung'un darbelere ve suya karşı oldukça dayanıklı telefonu Galaxy S8 Active'in ne zaman geleceği henüz netleşmedi. Ancak Galaxy S8 Active'in prototip görüntüleri paylaşıldı.
 • iPhone SE 2017, Ne Zaman Tanıtılacak!

  iPhone SE 2017, Ne Zaman Tanıtılacak!

  2017 model iPhone SE hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. Kısa bir zaman sonra 2017 model iPhone SE lansman ile duyurulacak.
 • Lenovo, Katlanabilir Tabletini Duyurdu!

  Lenovo, Katlanabilir Tabletini Duyurdu!

  Lenovo, geleneksel hale getirdiği Tech Wolrd etkiliğinde yeni ürünlerini tanıttı. Lenovo, katlanabilir tablet ve telefonlarını bu etkinlikte tanıttı.
 • Galaxy C7, TENAAda Ortaya Çıktı!

  Galaxy C7, TENAA'da Ortaya Çıktı!

  Orta segment telefonlarda kullanıcılarına kaliteli seçenekler sunmak isteyen Samsung'un yeni telefonu 2017 model Galaxy J7'i TENAA'da göründü...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama