Bixby, Galaxy S8'de Şimdilik Çalışmayacak!

Samsung'un yeni sesli asistanı Bixby, Galaxy S8 ve S8 Plus'ta şimdilik çalışmayacak. Bixby'nin henüz kullanıma hazır olmadığı açıklandı. Peki Bixby ne zaman kullanımda olacak?
12 Nisan 2017 11:33
Bixby, Galaxy S8de Şimdilik Çalışmayacak!
Samsung, 29 Mart günü düzenlediği Unpacked 2017 etkinliğinde, kullanıcıların karşısına Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin yanı sıra, yazılımsal anlamda birçok yeni çözüm ile çıktı.
 
Kısa bir süre sonra inceleme videosunu sizler ile paylaşacağımız Galaxy S8 ile birlikte kullanıcılarının önemli bir yardımcısı haline gelecek olan akıllı dijital asistan Bixby, etkinlik sırasında oldukça dikkat çekmeyi başardı.
 
Ancak, bir Samsung yetkilisinin bugün yaptığı açıklama ile Galaxy S8'i satın alan kullanıcıların, Bixby konusunda hayal kırıklığı yaşayacağı öğrenildi.
 
Bixby, sesli komutlar için henüz hazır değil!
 
The Verge ile bir görüşme gerçekleştiren Samsung yetkilileri, geliştirilmeye devam edilen dijital asistan Bixby'nin henüz sesli komutlar için hazır olmadığını ve ilerleyen dönemde kullanıma açılacağını itiraf etti.
 
 
Yani, 21 Nisan'da ilk olarak ABD'de bulunan kullanıcılar ile buluşacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'a, Bixby ile sesli komutlar vermek şu an için mümkün olmayacak.
 
Bixby'nin kullanıcıları heyecanlandıran en büyük farkı, fotoğraf düzenleme ve e-posta oluşturup gönderme gibi daha manuel işlemleri yapabilme kabiliyeti ile Siri gibi rakiplerinin önüne geçmesi oldu.
 
Galaxy S8 ikilisini satın alan kullanıcılar, dijital asistan Bixby'ye sesli komutlar verebilmek için, ilerleyen dönemlerde yayınlanacak olan bir güncellemeyi beklemek zorundalar.
 
shiftdelete
195489
Bu haberler ilginizi çekebilir