Bir Projeksiyon Cihazından Daha Fazlası

Evinizin duvarını ekran haline getirebilirsiniz!
10 Ocak 2014 10:24
Bir Projeksiyon Cihazından Daha Fazlası

Evinizin duvarını ekran haline getirmeye ne dersiniz? Keecker projeksiyon robotu ile bu işlemi gerçekleştirmeniz çok kolay. Ayrıca Keecker sayesinede evinizin istediğiniz duvarını ekran haline getirebileceksiniz.Keecker yaklaşık 63cm uzunluğunda ve 17cm genişliğinde. Küçük bir sehpa boyutlarında olan Keecker robotunu taşımanız gerekmiyor zira mobil cihazınızın kontrolünde odadan odaya hareket edebiliyor.Keecker 1280x800 piksel çözünürlükte videolarınızı duvara yansıtabiliyor. 1000 ansi-lümen parlaklık ile aydınlık bir ortamda bile parlak görüntüler sunabiliyor. Keecker Android işletim sistemine sahip olduğu için Google Play erişimi mevcut. Cihaz önyüklü gelen Netflix veya Youtube gibi uygulamalardan videolar yansıtılabiliyor. Ayrıca mobil cihazdaki uygulamalardan içerikler yansıtmak da mümkün.Keecker ilk açılışta tüm evinizi haritalıyor ve sonrasında hangi odaya gitmesini isterseniz talimat vermeniz yetiyor. Ürün 6 hoparlör ile 360 derece ses tecrübesi yaşatabiliyor. Kamerası ile örneğin çocuğunuzu odasında takip edebiliyorsunuz.Keecker barındırdığı pek çok sensör sayesinde evinizin ısısını, nemini ve daha pek çok değerini ölçebiliyor.Keecker önümüzdeki aylarda Kickstarter üzerinde bağış kampanyasına başlayacak ve satış fiyatı 4000$-5000$ arasında olacak. Kampanya sonrasında ise piyasaya çıkışı yıl sonunu bulacak

haberler.com
Etiket : projeksiyon
112610
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama