Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!

Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
26 Nisan 2017 19:54
Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
Apple’ın merakla beklenen iPhone 8 modeli eylül ayında tanıtılacak olmasına rağmen, telefon hakkında sızıntıların ardı arkası kesilmiyor.  Şimdiye kadar bir çok sızıntı ve konsept görüntülere şahit olduk.  Ancak şimdiye kadar gelen sızıntılar, telefonun siyah versiyonuna odaklanmıştı. Şimdi ise Thiago M Duarte ve Ran Avni tarafından oluşturulan ve ConceptsiPhone tarafından YouTube'da yayınlanan yeni bir videoda, iPhone 8’in parlak beyaz rengi ile nasıl görüneceği gösterilmiş.
 
Konsept, gelecek iPhone ile ilgili bazı söylentilere uyuyor. Bu söylentiler arasında, parmak izi tarayıcısının neredeyse çerçevesiz bir ekranın camının altında olduğu da yer alıyor. Ancak son gelen sızıntıların aksine, telefonun arka kamerası yatay yerine dikey olarak konumlandırılmış.
 
Videonun ilk yarısı iPhone'u siyah gösterirken, diğer yarısı 0:49'dan başlayarak, beyaz (muhtemelen seramik) varyantını gösteriyor.
 
 
 
teknolojioku
63978
Bu haberler ilginizi çekebilir