Beklenen Gün! iPhone X Satışa Çıktı!

Apple hayranları Apple Store‘da kuyruk oluşturdu.
03 Kasım 2017 11:23
Beklenen Gün! iPhone X Satışa Çıktı!
iPhone X satışa çıktı!
 
Apple’ın onuncu yıla özel olarak hazırladığı, fiyatı ile de özel olan telefonu iPhone X, bugün itibari ile birçok ülkede satışa çıktı. Yeni iPhone’u satın alan müşteriler sosyal medyadan mutluluklarını paylaşmaya başladılar.
 
 
27 Ekim Cuma gününden itibaren ön siparişe açılan yeni iPhone’u şu anda Apple Store’dan satın almak mümkün. Stok hakkında henüz bilgi olmamasına rağmen Apple hayranları mağazaların önünde kuyruk oluşturdular.
 
 
Üretim sürecinde yaşanan tedarik sorunlarından dolayı ilk günlerde yaşanan sıkıntı yavaş yavaş çözülmeye başladı. Geçtiğimiz hafta Apple’ın online mağazasından yeni iPhone’u satın almak isteyen müşterilere 5-6 haftalık teslimat süreleri verilirken şu anda bu süre 3-4 haftaya düşmüş durumda.
 
Apple’ın yeni amiral gemisi, Gümüş ve Uzay Grisi renkleri, 64 ve 256 GB depolama alanı seçenekleri ile satışa çıkarken, başlangıç fiyatı 999 dolar olarak belirlendi. Yeni iPhone’un ülkemizde 6099 TL fiyatla satışa çıkacağı açıklandı. Ön sipariş ve satışa çıkış tarihi ile ilgili ise henüz bilgi yok.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , Apple Store , iPhone X
667138
Bu haberler ilginizi çekebilir