Beats'ten yeni kulaklıklar

Apple'ın satın aldığı Beats Electronics Solo serisi kulaklıklarını yeniledi. Yeni tasarımlı Beats Solo 2 ile müzik keyfiniz ikiye katlanacak.
30 Mayıs 2014 11:29
Beatsten yeni kulaklıklar

Uzun bir süredir teknoloji dünyasını meşgul eden Apple ve Beats arasındaki ilişkiler dün gece bir netlik kazanmıştı. Apple'ın, Beats Electronics firmasını tam 3 milyar Dolar'a satın aldığını açıklaması gündeme yeni gelecek olan ürünleri getirmişti. Satın alınma işleminin hemen ardından Beats sürpriz yaparak Solo kulaklıklarının yeni sürümlerini tanıttı.

 

Solo 2 ile müzik keyfi iki katına çıkıyor

 

Geçtiğimiz yıl Studio modelinin tasarımını yenileyen Beats, şimdi de Solo modelinin tasarımını yeniledi. Beats Studio v2'nin tasarımın andıran yeni Solo 2 kulaklıklar daha geniş bir ses aralığına ve daha konforlu bir yapı sahip. Siyah, beyaz, kırmızı, mavi, gri ve pembe renk seçeneklerine sahip olan Solo 2 modeli 1 Haziran tarihinde Amerika'da 199,99 Dolar'a satışa sunulacak.

 

 

Daha dinamik yapıdaki Beats Solo 2'nin tanıtılmasından sonra Solo HD Matte Edition modeli 169.99 Dolar'a düşürüldü. Eğer şu sıralar Beats kulaklık almayı düşünüyorsanız şu sıralar biraz beklemenizi öneririz. Çünkü Beats yakın zamanda Pro ve Mixr modellerini de yenileyebilir.

shiftdelete
Etiketler : Beats , Kulaklık
123526
Bu haberler ilginizi çekebilir