Beats'ten Fiyatıyla Dudak Uçuklatan Kulaklık!

Beats'in özel tasarım kulaklığının fiyatını duyunca çok şaşırabilirsiniz. Beats ve Balmain'ın işbirliği ile üretilen özel tasarım kulaklığın fiyatı ve detayları haberimizde...
20 Temmuz 2017 18:57
Beatsten Fiyatıyla Dudak Uçuklatan Kulaklık!
Apple, Fransız tasarım evi Balmain ile gerçekleştirdiği iş birliği sonucunda yeni özel yapım Beats kulaklık koleksiyonunu sundu. Koleksiyon Beats Studio ve Powerbeats 3 Bluetooth kulaklık modellerinden oluşuyor.
 
Apple ve Balmain yapımı Beats kulaklık koleksiyonu
 
Lüksü ve modayı sevenlerin dikkatini çekmek üzere tasarlanmış olan özel Beats koleksiyonunun reklam yüzü olarak Kylie Jenner seçilmiş durumda. Bunda Balmain kreatif direktörü ile Kardashian-Jenner ailesinin yakın dostluğunun etkili olup olmadığını tabii ki bilemiyoruz. Tabii ki bu işin dedikodu kısmı.
 
 
 
 
Altın detaylar ve yanlarında Balmain logosu bulunan koleksiyonda, Safari ve Haki olmak üzere iki farklı seçenek sunuluyor. Ek olarak, kulaklıklar Balmain markalı süet taşıma çantalarıyla birlikte geliyor. Tasarım dışında Teknoloji anlamında hiçbir farklılık olmadığını da belirtelim.
 
Tabii ki Beats özel koleksiyonunda yer alan kulaklıklar özel fiyata sahipler. Normalde 380 dolar olan Beats Studio, Balmain logosunu alınca 600 dolara çıkmış. 200 dolarlık Powerbeats 3 ise bu koleksiyonda 250 dolarlık fiyat etiketine sahip.
 
 
 
 
Apple’ın daha önce Beats için Fendi ve Alexander Wang ile de çalışmış olduğunu da hatırlatalım.
 
shiftdelete
585912
Bu haberler ilginizi çekebilir