BBM kullanıcılarına hem iyi hem de kötü haber

1 hafta gibi kısa bir sürede 20 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşarak hem Android hem de iOS platformunun da en çok kullanılan uygulamalar listesinde ilk sıralara yerleşen BlackBerry Messenger için Blackberry'den hem iyi hem de kötü haber var.
30 Ekim 2013 16:23
BBM kullanıcılarına hem iyi hem de kötü haber

BlackBerry’nin BBM'den sorumlu yöneticisi Andrew Bocking'in Kanadalı Morning Edition'a BBM kullanıcılarını yakından ilgilendiren iki önemli açıklamada bulundu. Bocking, BBM'in önümüzdeki dönemde yayılanacak yeni sürümler ile anlık mesajlaşmanın yanı sıra görüntülü ve sesli iletişim desteği kazanacağını söyledi.

Bocking'in kötü haberi ise reklamlarla ilgili. Pazardaki bazı diğer anlık mesajlaşma yazılımlarının aksine BBM'in her zaman ücretsiz bir yazılım olarak kalacağını söyleyen yönetici, şirket olarak BBM'den para kazanma yolları üzerine daha farklı fikirleri olduğunu söyleyerek uygulama içerisine BBM Kanalları gibi alanlara reklam alabileceklerini dile getirdi. Ancak Bocking, tüm bu gelişmelerin önümüzdeki aylarda netleşeceğini dile getirdi.

iOS ve Android tarafında 1 hafta gibi kısa bir sürede 20 milyon kullanıcıya ulaşarak büyük bir başarının altına imza atan BBM'i aşağıdaki bağlantılardan telefonlarınıza yükleyebilirsiniz:

  • BBM'i App Store'dan yüklemek için: rrahq574text
  • BBM'i Google Play'den yüklemek için: dywno432text
donanimhaber
Etiketler : Android , BBM , BlackBerry , iOS
16438
Bu haberler ilginizi çekebilir