Bayram Hediyeniz Play Syre'dan

Google Play, bayramda kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. İşte bayram dolayısı ile ücretsiz indirebileceğiniz uygulamalar...
02 Eylül 2017 14:42
Bayram Hediyeniz Play Syredan
Android uygulama mağazası Google Play Store’da bulunan bazı ücretli oyunlar, geçici bir süreliğine ücretsiz. Farklı türlerdeki bu oyunları indirdikten sonra süresiz olarak ücretsiz oynayabileceksiniz. Bu indirimler bayram kampanyası olarak duyurulmadı ancak güzel bir denk gelme oldu diyebiliriz.
 
Cubes
 
Bulmaca oyunu olan Cubes’de, küpleri hareket ettirerek istenen desenleri oluşturmaya çalışıyoruz. Toplamda 127 seviyeden oluşan oyun başlarda kolay gibi görünse de giderek zorlaşıyor.
 
 
 
Laserbreak 2 Pro
 
Bulmaca oyunu olan Laserbreak 2 Pro’da fiziksel objeleri kullanarak ışınları hedefine ulaştırmaya calışıyorsunuz. Hedefe ulaşmak için dinamit, solucan, asansör ve fan gibi pek çok fiziksel nesne ile etkileşime geçmek zorundasınız.
 
 
 
Game Studio Tycoon 3
 
Oyunda bir oyun stüdyosunu yönetiyoruz. İlk olarak küçük bir odada başladığımız oyun geliştirme serüvenine doğru stratejiler izleyerek büyük bir oyun stüdyosu olma amacıyla başlıyoruz. Oyun çok geniş çaplı bir oyun.
 
 
 
 
Maze 3D: Gravity Labyrinth
 
 
 
 
Klocki
 
 
 
 
teknolojioku
96925
Bu haberler ilginizi çekebilir