Battlefield 1 Oyununda Osmanlı Seçeneği

Birinci Dünya Savaşı'nı konu alacağı kesin olan Battlefield 1'in çoklu oyuncu modunda Osmanlı olacağı kesinleşti. İşte oyun hakkında tüm detaylar ve tanıtım videoları...
16 Haziran 2016 17:08
Battlefield 1 Oyununda Osmanlı Seçeneği
Yapılan ilk tanıtımın ardından milyonlarca kişinin merakla beklediği Battlefield 1, konu olarak Call of Duty gibi gelecek savaşları değil, bizzat geçmişe dönerek Birinci Dünya Savaşı'nı konu olacağı ortaya çıkmıştı.
 
Birçok kişinin kafasına takılan ise bu savaşta bizzat yer alan ve Çanakkale Savaşı ile destan yazan Osmanlı ordusunun olup olmayacağı konusuydu. Fakat oyunun resmi Twitter hesabından gelen bilgiyle Osmanlı'nın da oyunda yer alacağı kesinleşmiş oldu.
 

 
Hikaye modunda olacağını zaten bildiğimiz Osmanlı, çoklu oyuncu modunda taraf olarak seçilebilecek. Yani Battlefield 1 oynarken hikaye modunda Osmanlı'ya karşı da savaşacaksınız, fakat multiplayer oynarken Osmanlı olma şansımız olacağını da belirtmiş olalım.
 
Bu arada MP modunda Osmanlı Devleti'nin yanı sıra İngiltere, Almanya, Avusturya - Macaristan, İtalya ve Amerika da taraf olarak seçilebilecek.

webtekno
987763
Bu haberler ilginizi çekebilir