Batman: Arkham VR Tanıtıldı!

E3 2016 Sony konferansı kapsamında PlayStation VR'a özel olarak hazırlanan Batman: Arkham VR oyunu tanıtıldı! Sanal gerçeklik destekli yeni Batman oyunu ve tüm detayları haberimizde...
15 Haziran 2016 18:24
Batman: Arkham VR Tanıtıldı!
Bu yıl ki E3 oyun fuarına tanıttığı yeni oyunlar ve detaylarla damga vuran Sony, en büyük bombayı sanal gerçeklik teknolojisi ile hazırladığı yeni Batman: Arkham VR'ı tanıtarak patlattı.
 
Sony'nin düzenlediği konferans E3 2016'da düzenlenen en hareketli toplantı olmasının yanı sıra, duyurulan oyunlarla birlikte sanal gerçeklik teknoloji destekli yeni yapımın tanıtılması da adeta bir imza niteliğinde oldu. Çok hareketli geçen konferansta aynı zamanda PlayStation VR tarafında verilen detaylar ve çıkacak oyunlar, Sony'nin sanal gerçeklik tarafını ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor.
 

 
Batman: Arkham VR için yayınlanan yeni videoda sadece Batman'in maskesini görüp, Mark Hamill'in Joker olarak yaptığı seslendirmeyi duyuyoruz. Rocksteady tarafından geliştirilen Batman serisinin yeni oyunu Batman: Arkham VR sanal sanal gerçeklik teknolojisiyle birlikte piyasaya sürülüyor.
 
Henüz oynanış videosu veya farklı bir fragman göremediğimiz Batman Arkham VR için yayınlanan bu video bile oyun meraklılarını heyecanlandırmaya yetti de arttı bile.
 
PlayStation VR için özel olarak geliştirilen yeni Batman oyunu Batman: Arkham VR, Ekim 2016'da oyun severlerin beğenisine sunulacak.

shiftdelete
141018
Bu haberler ilginizi çekebilir