Asus'un Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

Asus sanal gerçeklik gözlüğünde bir çığır açacağa benziyor. Asus, diğer sanal gerçeklik gözlüğü üreticilerinden farklı bir ürünle meraklılarının karşısına çıkacak. Ayrıntıları haberimizde...
17 Şubat 2017 17:07
Asusun Sanal Gerçeklik Gözlüğü?
Birçok taşınabilir sanal gerçeklik gözlüğü işlemci gücü ve ekran sebebiyle akıllı telefonlara ihtiyaç duysa da, Asus bu geleneği bozacak bir ürünle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
 
 
AIO VR geliyor!
 
ASUS AIO VR adı verilen ve akıllı telefona gereksinim duymadan çalışabilen VR, 2017 yılı içerisinde piyasaya sürülecek. Cihazın isminde yer alan AIO ise All in One yani "Hepsi Bir Arada" anlamına geliyor. Bu tanımlama genellikle PC platformu için kullanılsa da, bir sanal gerçeklik gözlüğünün ihtiyaç duyduğu her şeyi içerisinde barındırması da aynı tanımlama kapsamına giriyor diyebiliriz.
 
 
Asus yukarıda gördüğünüz görselden de anlayabileceğiniz gibi AIO VR ile kumaş kaplama oldukça şık görünen bir tasarımı seçmiş. Fakat cihaz hakkında tasarımı dışında hiçbir bilgi bulunmuyor.
 
Asus'un daha önce Zenfone AR ile bu alanda deneyim kazandığını düşünecek olursak, bizleri oldukça başarılı bir ürünün beklediğini tahmin etmek yanıltıcı olmayacaktır diye düşünüyoruz.
 
shiftdelete
741235
Bu haberler ilginizi çekebilir