Asus'tan Oyunculara Özel Fare: ROG Gladius

ROG markası altında tüketicilere oyuncu bilgisayarları sunan Asus, ilişikili çevre birimlerini de aynı marka altında topluyor. Buna son örnek ROG Glaidus oldu.
13 Kasım 2014 23:59
Asustan Oyunculara Özel Fare: ROG Gladius

ROG Gladius kablolu bir oyuncu faresi ve Tayvan'ın önemli LoL oyuncularının deneyimleri alınarak tasarlandı. 116gr ile oldukça hafif olan ROG Gladius siyah ağırlıklı sade bir tasarım arzediyor. 

 
Oyuncuların yoğun kullanımı düşünülerek hazırlanmış farenin üst kısmı tere karşı dayanıklı bir kaplama ile gelirken, kenar panelleri ise dolgulu ve kauçuktan imal edilmiş. Uç kısımları ile çelik grisi rengi ile boyanmış.
 
Asus farede mümkün olan en uzun kullanım süresini sunmayı planlıyor. Sağ ve sol tıklamalar için kullanılan Omron tuşları 20 milyon tıklama ömrü sunuyor. Ayrıca paket içerisinde iki adet yedek tuş daha bulunuyor. Fare bileşenlerinin yerleşimi kolayca değiştirilebilecek şekilde 6400 DPI'ya kadar hassasiyet seviyesi bulunan fare iki seviye arasında hızlı geçiş yapabilecek bir özelliğe de sahip. 
 
USB kablosunun çıkarılabilir yapıda olduğu fare kutu içerisinde bir adet 2 metrelik örgülü ve bir adet 1 metrelik standart USB kablosu sunuyor. Farenin fiyatı 70$ olarak belirlenmiş durumda.  
Etiketler : Asus , donanım , fare , ROG Gladius
605267
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • Xiaomi Mi 6 CE Bugün Piyasaya Geliyor!Xiaomi Mi 6 CE Bugün Piyasaya Geliyor!
    Xiaomi'nin yeni telefonu olan ve hakkın da pek haber yapılmayan telefonu Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition bugün piyasaya sunuluyor. İşte Xiaomi Mi 6 CE'nin…
  • İşte Samsung Galaxy Wide 2!İşte Samsung Galaxy Wide 2!
    Samsung, yeni telefonu olan Galaxy Wide 2 tanıtıldı. Giriş seviyesi olan Galaxy Wide 2, uygun fiyatı ile de öne çıkıyor.
  • LG X Venture Tanıtıldı!LG X Venture Tanıtıldı!
    LG'nin yeni telefonu X Venture tanıtıldı. LG X Venture darbelere ve suya karşı oldukça dayanıklı olması ile dikkat çekiyor...
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama