Asus'tan akıllı saat hamlesi

Asus başkanı verdiği demeçte akıllı saat hamlesi gerçekleştireceklerini belirtti. Mobil cihaz pazarındaki tecrübelerini de bu segmente taşıyacaklar ama nasıl ?
31 Ocak 2014 12:33
Asustan akıllı saat hamlesi
CES 2014 fuarında akıllı saat ve fitness takip cihazlarının bu yıl çok sık karşımıza çıkacağına dair kesin işaretlere şahit olduk. Fuarda boy göstermeyip yıl içerisinde ilk ürünlerini pazara sunmayı planlayan firmalar da mevcut.
 
ASUS başkanı Johnny Shih verdiği bir demeçte akıllı saat pazarına kesinlikle gireceklerini ve mobil cihaz pazarındaki tecrübelerini de bu segmente taşıyacaklarını belirtti. 
 
ASUS'un yeni akıllı telefonu tüketicinin standart saatinin yerini alacak fonksiyonelliğe sahip olacak. Firma bunu karşılayamayan bir akıllı saatin kullanışlı olacağına inanmıyor.
 
ASUS bu aşamada standart özelliklerin yanında özel bazı fonksiyonlar sunmayı da planlıyor. Böylece cihaz tüketicinin ilgisini çekmeyi başaracak. Firmanın mobil cihaz segmentinden hatırlayacağımız tasarım ögeleri de akıllı saat modelinin en büyük destekçisi olacak. ASUS'un yılın ilk yarısı itibariyle akıllı saat modelini satışa sunması bekleniyor.  
donanimhaber
49691
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama