Asus'dan Yeni Premium Klavye: Rog Horus GK2000

Asus, yeni mekanik oyuncu klavyesi Rog Horus GK2000 modelini duyurdu. Oyuncuların yeni gözdesi olacak Rog Horus GK2000 hakkındaki tüm detaylar haberimizde...
08 Şubat 2016 13:28
Asusdan Yeni Premium Klavye: Rog Horus GK2000
Ünlü donanım üreticisi Asus, oyuncular için geliştirdiği yeni klavyesi Rog Horus GK2000’i duyurdu.
 
Gücünü 32 bitlik bir mikro işlemciden alan klavyede, 4 mb da bellek bulunuyor. 3 mm. alüminyum ve çift kat levha kullanarak şekillendirilen GK2000, gerek sağlamlık gerekse teknik özellikleriyle ön plana çıkıyor.
 
 
Asus Rog Horus GK2000 özellikleri
 
Yüzeyinde fırçalanmış alüminyum kullanılan klavye oldukça şık görünmekle birlikte kaza ile gerçekleşen sıvı dökülmelerine karşı çift kat levha ile önlem alıyor. Toplam 80 fonksiyonu bulunan klavye kendi hafızasında 10 kişisel profil de kaydedebiliyor.
 
Aydınlatmasını led teknolojisinden alan klavyede, tuşlardaki ışıkları kişiselleştirmek mümkün. Parlaklığını da ayarlayabildiğimiz yeni GK2000, bize 50 milyonluk tuş vuruşu ömrü sunuyor.
 
 
Multimedya ve Video
 
Video ve film tutkunlarının hoşuna gidecek özellikler sunan klavyede, harici multimedya tuşlarının yanı sıra kulaklıklar için bir ses portuda konumlandırılmış. Klavyenin iki tarafında mobil cihazlar için de standlar mevcut.
 
Sökülüp takılabilen bu standlar da yerini kolay değiştirebilmemiz için kayar tekerlekler ekenmiş.
 
GK2000 şık görüntüsü ve gelişmiş özellikleriyle önümüzdeki  günlerde adından  oldukça söz ettireceğe benziyor.
 
 

shiftdelete
304501
Bu haberler ilginizi çekebilir