Asus ZenFone 4 Özellikleri Sızdırıldı!

Asus'un akıllı telefon'da amiral gemisi ZenFone 4 hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. İşte detaylar...
07 Şubat 2017 15:34
Asus ZenFone 4 Özellikleri Sızdırıldı!
Asus tarafından geçtiğimiz Consumer Electronics Show 2017 (CES) etkinliğinde, ZenFone AR ve Zenfone 3 Zoom modelleri tanıtılmıştı. Öte yandan şirketin asıl beklenen ZenFone 4 akıllı telefon modelinin ise bu ayın sonunda gövde gösterisi yapması bekleniyor. Peki, Asus ZenFone 4 hakkında ortaya çıkan son bilgiler neler?
 
Asus Zenfone 4 akıllı telefon hakkında son bilgiler
 
Şimdiye kadar, Asus ZenFone 4 ile ilgili birçok sızıntı gerçekleşti. Akıllı telefonun, Şubat ayı sonunda gerçekleştirilecek olan Mobile Worlds Congress 2017 (MWC) etkinliğinde tanıtılması ihtimaline oldukça sıcak bakılıyor. Bu arada daha önce cihazın Mayıs ayında çıkacağına dair söylentiler olduğunu da hatırlatalım.
 
 
Asus ZenFone 4 modelinin çıkışı öncesinde, GFXBench tarafından teknik özellikleri hakkında yeni bilgiler de sızmış durumda. Buna göre, Qualcomm Snapdragon 820 çipsetinden gücünü alacak olan amiral gemisinde en az 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama kapasitesi olacağı söyleniyor. Ek olarak akıllı telefonun 5.7 inç Quad HD (2560 x 1440 piksel) çözünürlüğünde ekrana sahip olacağı da söylentiler arasında.
 
Android 7.0 Nougat sürümü önyüklü olarak gelecek Asus ZenFone 4, 21 Megapiksel arka kamera ve 7 Megapiksel ön kameraya sahip olacak. Bu anlamda fotoğraf severlerin de modelden memnun kalacağını söylemek mümkün.
 
Asus’un daha önceki modellerde uyguladığı stratejiyi düşündüğümüzde, şirketin farklı bellek ve çipsetlere sahip ZenFone 4 çeşitleri de sunacağını şimdiden söyleyebiliriz.
 
shiftdelete
752943
Bu haberler ilginizi çekebilir