Asus ZenFone 4 Fiyatları Ortaya Çıktı!

Asus yeni amiral gemisi ZenFone 4'ü 19 Ağustos'ta tanıtmaya hazırlanıyor. ZenFone 4 ile ilgili ilk kez bu kadar net bilgi geldi. İşte ZenFone 4'ün fiyatı...
08 Ağustos 2017 18:00
Asus ZenFone 4 Fiyatları Ortaya Çıktı!
Asus, ZenFone 4 serisini gecikmeli olarak 19 Ağustos Cumartesi günü tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak iki haftadan daha az süre kalana kadar, şaşırtıcı bir şekilde cihazlar hakkında çok az şey sızdırıldı. Şimdiye kadar söylenen tek söylenti ZenFone 4 Pro amiral gemisiyle ilgili oldu.
 
 
ASUS ZenFone 4 Pro fiyatı ve özellikleri nasıl olacak?
 
ASUS'un yeni amiral gemisi ZenFone 4 Pro Sızıntılara göre 6GB Ram, 64GB depolama alanı gibi özelliklere ev sahipliği yapacak ve piyasaya yaklaşık 650 dolar fiyat etiketi ile sunulacak. 
 
 
ZenFone 4 modeli hakkındaki sızıntılarda ise cihaz 4GB Ram, 64GB depolama alanı gibi Pro modelinden daha düşük donanım özellikleri sunuyor ve piyasaya yaklaşık 400 dolar fiyat etiketiyle çıkarak donanım özelliklerindeki kesintiyi telafi etmeye çalışacak.
 
 
ASUS yeni cihazlarının satış performansı konusunda bu fiyat politikası ile sorun yaşayabilir. Şu an piyasada olan Samsung Galaxy S8 ve HTC U11'den daha uygun fiyatlı olsa da, OnePlus 5 gibi piyasada daha düşük fiyatlı ve daha performanslı cihazlar ile yarışması zor olacak gibi görünüyor. Cihazlar resmi olarak tanıtıldığında ve piyasaya çıktığında satış başarısını hep birlikte göreceğiz.
 
 
shiftdelete
241950
Bu haberler ilginizi çekebilir