Asus Zenfone 2 Laser'e Güncelleme Geldi!

Asus, Zenfone 2 Lazer için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncelleme ile bir sorun çözüme kavuşuyor!
05 Temmuz 2017 11:04
Asus Zenfone 2 Lasere Güncelleme Geldi!
Asus, Android 6.0 Marshmallow sürümü ile çalışan Zenfone 2 serisini 7.0 Nougat'a yükseltmezken, cihazlarda yaşanan sorunları gidermek ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için yeni güncellemeler yayınlıyor.
 
Zenfone Max ve Zenfone 2 modelleri için yayınlanan güncellemelerin ardından bu kez, Zenfone 2 Lazer modeli yeni bir güncelleme ile buluştu.
 
Peki, Asus'un yayınladığı güncelleme ne gibi değişiklikler ile birlikte geliyor? Gelin, bu sorunun cevabını hep birlikte öğrenelim.
 
Zenfone 2 Laser için yeni güncelleme yayınlandı!
 
ZE601KL model numarasına sahip olan cihaz için yayınlanan ve 21.40.1220.2153 sürüm numarasını taşıyan güncelleme, yeni güvenlik yamalarını Zenfone 2 Lazer ile buluşturuyor.
 
 
 
 
Bunun yanı sıra Bluetooth bağlantısının performansı iyileştirilerek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunan ve GMS uygulamasını yenileyen güncelleme ile birlikte, LINE uygulamasını kullanırken yaşanan sorunlar gideriliyor.
 
Güncellemenin ilk olarak hangi ülkede bulunan cihazlara ulaşacağı bilinmezken, kullanıcılara Ayarlar > Hakkında > Sistem Güncellemesi yolunu takip ederek güncellemeyi kontrol etmeleri tavsiye ediliyor.
 
 
 
shiftdelete
856742
Bu haberler ilginizi çekebilir