Asus, Yakında Zenfone 4 Serisini Duyurabilir!

Asus, ZenFone 4 serisinin satışına Mayıs ayında başlayabilir. İddialara göre Asus, 2017 yılı içerisinde 30 milyondan fazla telefon satmayı hedefliyor.
21 Ocak 2017 12:23
Asus, Yakında Zenfone 4 Serisini Duyurabilir!
Asus, CES 2017 fuarında duyurusunu gerçekleştirdiği Zenfone 3 Zoom ve Zenfone AR modelleri ile, bu yıl akıllı telefon pazarına oldukça hızlı bir giriş yaptı.
 
Asus CEO'su Jerry Shen'in, şirket olarak akıllı telefon pazarında bu yıl hedeflerini iki katına çıkardıklarını açıkladığını, geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk.
 
 
CES 2017'de tanıttığı telefonlarını zaman kaybetmeden ülkemizde ve dünya genelinde satışa sunmak için lansman tarihlerini belirleyen Asus'un, merakla beklenilen Zenfone 4 serisi için çalışmaları hızlandırdığı ortaya çıktı.
 
 
Asus Zenfone 4 serisini MWC 2017 etkinliğinde duyurabilir!
 
Bu yıl 40 milyon seviyesinde bir akıllı telefon satışı yapmak isteyen Asus'un, normal şartlarda ikinci çeyrekte tanıtımını gerçekleştireceği Zenfone 4 ailesini, hedeflediği satış rakamlarını elde etmek için daha önce duyurmaya karar verdiği ortaya çıktı.
 
 
Asus'a yakın kaynakların paylaştığı bilgilere göre, şirket yeni Zenfone 4 serisinin lansmanını Mayıs ayında gerçekleştirerek, CES 2017'de olduğu gibi yeni akıllı telefonlarını hızlı bir şekilde kullanıcılar ile buluşturmayı planlıyor.
 
Maalesef, Zenfone 4 serisi akıllı telefonların teknik özellikleri ve tasarımı konusunda henüz ortaya çıkan bir bilgi bulunmuyor.
 
shiftdelete
567130
Bu haberler ilginizi çekebilir