Asus, Dünyanın En İnce Bilgisayarını Tanıttı!

Asus, dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı olan Zenbook Flip S'i tanıttı. İşte muhteşem özellikleri ile Zenbook Flip S...
29 Mayıs 2017 14:08
Asus, Dünyanın En İnce Bilgisayarını Tanıttı!
Dünyanın en ince tablet bilgisayarı ASUS Zenbook Flip S duyuruldu. Asus'un dönüştürülebilir Zenbook ailesinin son üyesi sadece 10.9 mm kalınlığında ve 1.1 kilogram ağırlığında. İşte Asus tarafından geliştirişen dünyanın en ince ve hafif 2 in 1 notebook'u.
 
Asus Zenbook Flip S özellikleri ve fiyatı!
 
Tamamen metal kasaya sahip olan Zenbook Flip S dahil olduğu notebook ailesinin geneli gibi oldukça şık tasarım hatlarına sahip. Dizüstü bilgisayarın şıklığı sahip olduğu şahane ekran ile tamamlanıyor. Zenbook Flip S 13.3 inç büyüklüğünde NanoEdge 4K UHD ekrana sahip. Bu son derece detaylı ekran bilgisayarın görüntülenme anlamında sağlam iş çıkartmasını sağlıyor. Ekran kasa oranı yüzde 80 olan Zenbook Flip S, Corning Gorilla Glass 5 ile korunuyor.
 
 
Asus'un ErgoLift Teknolojisi sayesinde Zenbook Flip S'in ekranı 360 derece katlanarak klavyesini altına alan, tam teşekküllü bir tablet haline geliyor.
 
Zenbook Flip S windows 10 işletim sistemi ve ona dahil olan tüm teknolojileri destekliyor. Yeni notebook'ta Ink, Cortana, Modern Standby gibi teknolojiler bulunuyor. Notebook'un parmak okuyucu sensörü ise ekranın kenarında yer alıyor. Ink teknolojisine bağlı olarak ASUS Pen ile cihazı kullanmak mümkün.
 
Zenbook Flip S donanım özellikleri de oldukça üst seviyede. Intel Core i7 3.5 GHz işlemciye sahip olan notebook, 16 GB LPDD3 RAM (2133 MHz) ve 1 TB SSD ile hızını katlıyor. Zenbook Flip S'in barındırdığı SSD'nin PCIe 3.0 teknolojisi ile inanılmaz hızlara ulaştığını da belirtelim.
 
 
Pil ömrü konusunda da iddialı olan Zenbook Flip S, kullanıcılara 11.5 saat çalışma imkanı sunabiliyor. Diğer üst model ZenBook modellerinde olduğu gibi Zenbook Flip S de Harman Kardon destekli hoparlörler barındırıyor.
 
 
 
shiftdelete
411340
Bu haberler ilginizi çekebilir