Arrow Launcher'a Yeni Güncelleme!

Microsoft'un Arrow Launcher uygulaması için yeni güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile beraber birçok yeni özellik geldi.
14 Ocak 2017 11:51
Arrow Launchera Yeni Güncelleme!
Microsoft'un geliştirmiş olduğu popüler Android uygulaması olan Arrow Launcher'a gelen yeni güncellemeyle beraber, kullanıcıların telefonlarını özelleştirebileceği yeni özellikler yayınlandı.
 
Arrow Launcher'a yeni özellikler eklendi
 
Android kullanıcıları için özel olarak geliştirilen uygulama ile akıllı telefon kullanıcıları, telefonlarını dilediği gibi kişileştirip kendi zevkine göre telefonunu dizayn edebilmekteler.
 
Gelen ufak güncelleme ile birlikte, kullanıcılar uygulamaların isimlerini kolaylıkla değiştirebilecekler. Bu işlemi ise ismini değiştirmek istediğiniz uygulamanın üzerine uzunca basmanız yeterli olacaktır.
 
Diğer bir yeni özellik ise, kullanıcılar Arrow Launcher uygulamasını silip tekrar kurduğu zaman kaydettiği ayarları istediği zaman geri çağırabilecek. Yeni güncellemeyle beraber Arrow Launcher'a yedekleme ve geri yükleme özelliği de eklenmiş oldu.
 
 
Güncellemeyle beraber uygulamada meydana gelen hata ve çökmeler ortadan kaldırıldı. Ayrıca çok sayıda yeni duvar kağıdı kullanıcılara sunuldu. Bu gelişmelerin yanı sıra bir çok duvar kağıdında iyileştirmeler yapıldığını yetkililer tarafından açıklandı.
 
shiftdelete
414323
Bu haberler ilginizi çekebilir