Apple'ın yeni ürünleri 22 Ekim'de tanıtılacak!

Apple'a yakınlığıyla bilinen ve şu ana kadar etkinlik tarihleri konusunda yanılmayan AllThingsD'nin firma içerisindeki güvenilir kaynaklarından edindiği bilgilere göre Apple, iPad / Mac odaklı etkinliğini 22 Ekim'de TSİ 20:00'de düzenleyecek.
10 Ekim 2013 00:36
Appleın yeni ürünleri 22 Ekimde tanıtılacak!

Apple'a yakınlığıyla bilinen ve şu ana kadar etkinlik tarihleri konusunda yanılmayan AllThingsD'nin firma içerisindeki güvenilir kaynaklarından edindiği bilgilere göre Apple, iPad / Mac odaklı etkinliğini 22 Ekim'de TSİ 20:00'de düzenleyecek.

Şimdilik Apple cephesinden konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil ancak 22 Ekim iddiasını güçlendiren birkaç önemli ipucu var. Bunlardan ilki Apple'ın ürün tanıtım lansmanlarını daha çok salı günü yapmayı tercih ediyor olması. Dolayısıyla etkinlik için en muhtemel tarihler 15 Ekim ya da 22 Ekim. Diğer taraftan Apple, etkinliklerini bir hafta kala basına gönderdiği davetiyeler ile resmileştiriyor. Bu durumda Apple'ın 15 Ekim için davetiyeleri en geç dün göndermiş olması gerekirdi. Bu da gerçekleşmediği için Apple'ın etkinliği için en olası tarih 22 Ekim duruyor.

Bir önceki etkinliğini sadece iPhone üzerine kuran Apple'dan bu sefer daha canlı ve yoğun bir etkinlik bekleniyor. Çünkü hali hazırda Apple'ın güncelleme bekleyen birçok ürünü var. Haswell'li MacBook Pro'lar, Haswell'li Mac Mini, OS X Mavericks ve en önemlisi Mac Pro, firmanın Mac tarafında güncelleme bekleyen ürünleriyken; iPad tarafında da 5.nesil iPad ile 2.nesil iPad Mini bekleniyor. Tabi bir de Apple TV'yi hesaba kattığımızda gündemi yoğun bir etkinlik bizleri bekliyor. Gündem bu kadar yoğun olunca akıllara Apple'ın bazı ürünleri 2014'ün başında da tanıtabilme ihtimali gelebilir; ancak Apple, eskisi gibi yılın başında düzenlenen MacWorld etkinliğine katılmadığı için firmanın yılın hemen başında özel bir etkinlik düzenlemesi çok da ihtimal dahilinde değil. Dolayısıyla Apple'ın yukarıda saydığımız ürünleri lanse edeceği tek etkinlik olarak 22 Ekim etkinliği gibi duruyor.

donanimhaber
Etiketler : Apple , Etkinlik
259021
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'tan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'un aldığı yeni patent sayesinde artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerindeki çalışmasının da detayları ortaya çıktı.
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama