Apple'ın Yeni Telefonları iPhone 8 ve 7s Plus Aynı Videoda Göründü!

Apple'ın iki yeni telefonu iPhone 8 ve iPhone 7s Plus aynı video da ortaya çıktı. YouTuber Danny Winget, iPhone 8 ve 7s Plus'ı karşılaştırdı.
10 Ağustos 2017 09:08
Appleın Yeni Telefonları iPhone 8 ve 7s Plus Aynı Videoda Göründü!
Apple'ın üç yeni iPhone modelini tanıtacağı Eylül ayına yaklaştıkça sızıntılar da peş peşe gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ilk kez görüntülenen iPhone 7s Plus, bu sefer de YouTuber Danny Winget'in videosunda iPhone 8 ile karşılaştırıldı.
 
iPhone 8 ve iPhone 7s Plus aynı videoda!
 
Son dönemde birçok analist tarafından iddia edildiği gibi iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8'in arka tarafının tamamen cam olacağına kesin gözüyle bakılıyor. KGI, raporlarında kablosuz şarj özelliğinden dolayı üç modelin de bu şekilde olacağını iddia ediyor.
 

 
Winget, videoda iPhone 7s Plus ve iPhone 8'i farklı açılardan karşılaştırıyor. iPhone 8'deki dikey yönlü kamera, uzun güç tuşu ve çerçevesiz OLED ekran en belirgin farklar. Boyut olarak da iPhone 8 beklendiği gibi iPhone 7s Plus'tan daha küçük.
 
Winget, videoda yeni Bakır Altın rengi de dahil olmak üzere iPhone 8'in üç renk seçeneğini bir araya getirmiş. Analist Kuo'nun sadece Siyah, Gümüş ve Altın renkleri ile geleceğini iddia ettiği iPhone 8'in bu renk seçeneklerine göre hazırlanmış maketleri videoda görülebiliyor.
 
iPhone 8 ile ilgili sızıntıları ilk kez paylaşan Benjamin Geskin de bugün siyah iPhone 8'in elde oldukça net bir şekilde görüntülendiği bir video yayınladı.
 
 
shiftdelete
825516
Bu haberler ilginizi çekebilir