• Anasayfa
  • Yazılım
  • Apple'ın Yeni Güncellemeleri ile iWork Uygulamaları da Güncellendi!

Apple'ın Yeni Güncellemeleri ile iWork Uygulamaları da Güncellendi!

Apple'ın yayınladığı iOS ve macOS güncellemeleri ile iWork uygulamaları Pages, Number ve Keynote'da güncellendi. İşte iWork uygulamaları ile gelen yenilikler...
28 Mart 2017 15:29
Appleın Yeni Güncellemeleri ile iWork Uygulamaları da Güncellendi!
iOS 10.3 ve macOS Sierra 10.12.4 güncellemelerinin ardından Apple, iWork üretkenlik paketi içerisinde yer alan uygulamaları için de güncellemeler yayınladı. Peki, iOS ve Mac için Pages, Numbers ve Keynote uygulamalarına eklenen yenilikler neler?
 
Pages, Number ve Keynote için yeni eklemeler
 
Apple tarafından Pages, Numbers ve Keynote için çok ciddi yenilikler yapılmamış olsa da işlevsel küçük detaylar birçok kullanıcıyı oldukça memnun edecek. İlk olarak tüm uygulamalarda bundan böyle tüm dokümanın yazı tiplerini kolayca değiştirebiliyorsunuz. Ek olarak tarih ve para birimi gibi öğeleri de o anki bulunduğunuz bölgeye göre özelleştirmek mümkün. Keynote yeni sürümüyle birlikte artık, özellikle düşük ışık koşullarına sahip ortamlarda slaytların görünürlüğünü arttıracak siyah arka fonda gösterme seçeneğini sunuyor.
 
 
En önemli yenilik ise kesinlikle yeni Touch ID işlevleri. Güncelleme sonrasında tüm şifreyle korunan dokümanlarınıza Touch ID kullanarak erişmeniz mümkün hale geliyor. Böylece bu dokümanlarınızın içeriğine çok daha hızlı bir erişim elde ediyorsunuz. Bu işlevin iPhone, iPad ve yeni MacBook’larda yer aldığını belirtelim.
 
Diğer taraftan Keynote ve Numbers borsa bilgilerini takip etme ve bunları sunumlarınıza ve belgelerinize ekleme olanağı tanıyor. Ayrıca Keynote’dan sunumlarınızı doğrudan Medium veya Wordpress gibi sitelere ekleme de yeniliklerden.
 
Pages, Numbers ve Keynote’a gelen güncellemeleri App Store ve Mac App Store üzerinden hızlıca uygulayabilirsiniz.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , Güncellem , iOS , iWork , Keynote , macOS , Number , Pages
71617
Bu haberler ilginizi çekebilir