Apple'ın Kurucusu İphone X Hakkında Söyledikleriyle Şok Etti!

Apple'ın kurucularından Steve Wozniak, iPhone X hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.
24 Ekim 2017 22:23
Appleın Kurucusu İphone X Hakkında Söyledikleriyle Şok Etti!
Apple'ın kurucularından Steve Wozniak, iPhone X hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Wozniak, iPhone X'in ilk günden satın almayacağı ilk iPhone modeli olacağını belirtti.
 
Apple’ın kurucularından Steve Wozniak, kısa süre önce aldığı iPhone 8’inden memnun olduğunu ve iPhone X'in ilk günden satın almayacağı ilk iPhone modeli olacağını belirtti. Normalde Wozniak, her yeni iPhone’un çıkış gününde Apple mağazalarına gidip satın alıyor. 
 
 
 
Money 20/20 konferansında katıldığı bir röportajda konuşan Wozniak, “iPhone 6 ile aynı olan iPhone 7 ile aynı olan iPhone 8’den memnunum. Bu nedenlerden dolayı iPhone X birinci günde almadığım ilk iPhone olacak ama karım alacak, bu yüzden iPhone X’u görecek kadar yakınım” dedi.
 
Wozniak’ın iPhone X’lar üzerinde en büyük şüphesi, ilk kez bir iPhone cihazında kullanılan FaceID özelliği. Apple'ın konferansında Face ID’yi kandırmanın çok zor olduğu açıklanmış olmasına rağmen bunun nedeni Apple'ın kendi güvenlik sisteminden kaynaklanıyordu .
 
Woz, daha önce yaptığı bir açıklamada, Apple’ın iPhone X’un merkezine yerleştirdiği özelliklerden biri olan Face ID’den etkilenmediğini belirtmişti. Wozniak, yüz tanıma sisteminin Apple’ın beklediği şekilde çalışmayabileceğini dile getirmişti. Öte yandan Wozniak, daha önce Apple’ın Android işletim sistemine sahip bir telefon çıkartması gerektiğini de belirtmişti.
 
milliyet
114278
Bu haberler ilginizi çekebilir