Apple'ın, Kablosuz BeatsX Kulaklıkları Fiyat ve Özellikleri!

Apple'ın yeni kablosuz kulaklıkları satışa çıktı. Peki bu kulaklıkların özellikleri ve fiyatı ne olacak? Cevabı haberimizde...
12 Şubat 2017 12:49
Appleın, Kablosuz BeatsX Kulaklıkları Fiyat ve Özellikleri!
Apple, AirPods'un ardından yeni kablosuz kulaklığı BeatsX'i gecikmeli de olsa dün itibariyle online mağazası üzerinden satışa sundu. Apple Store Türkiye üzerinden de satın alınabilen kulaklığın fiyatı yine el yakacak gibi görünüyor.
 
 
BeatsX'in özellikleri neler?
 
BeatsX, AirPods gibi W1 çipi ile geliyor. Bu çip, üstün bir ses kalitesi ve çok daha iyi bir bağlantı sunuyor. Ayrıca pil ömrününe önemli bir katkı sağlıyor. BeatsX, tek bir şarjla 8 saat kullanım ömrü sunuyor. Fast Fuel sayesinde 5 dakikalık şarj ile 2 saat müzik dinleyebiliyorsunuz.
 
 
 
BeatsX, Flex-Form kablosu ile rahat kullanım ve taşıma kolaylığı sunuyor. Bu kablo sayesinde kulaklığı düşürme ve kaybetme riski azalıyor. BeatsX ile birlikte sunulan kanat ucu seçenekleri ile  kulağınıza rahatlıkla sabitleyerek BeatsX'in kulağınızdan çıkmasını engelleyebilirsiniz. RemoteTalk ile gelen aramaları cevaplayabilir, müzik dinlemeye başlayabilir, müziğin ses seviyesini ayarlayabilir ve Siri'yi etkinleştirebilirsiniz.
 
 
BeatsX'in Türkiye fiyatı 699 TL!
 
Beyaz, siyah, mavi ve gri renk seçenekleri ile gelen BeatsX'in Türkiye fiyatı 699 TL. Beyaz ve siyah renk seçenekleri için stok sorunu yaşanmıyor. Fakat mavi ve gri renk satın almak isterseniz 1 ay beklemek zorundasınız.
shiftdelete
80748
Bu haberler ilginizi çekebilir