Apple'ın Bizlere Bir Sürprizi Var!

Apple'ın çevrimiçi mağazasından şuan herhangi bir ürün satın alınamıyor. Herhangi bir ürün satın almak istediğinizde size sürpriz sözü veriyor. Peki Apple'ın sürprizi ne olacak?
21 Mart 2017 11:38
Appleın Bizlere Bir Sürprizi Var!
Apple mağazasını geçici bir süre için kapatmış durumda. Yeni ürünlerini, bu kez etkinlik yapmadan duyuracak olan Apple'ın sürprizi ne?
 
Apple bizlere bir sürpriz hazırlıyor
 
Dün akşam sizlerle paylaştığımız üzere, Apple çevrimiçi mağazasını kapatmak üzereydi. Şimdiyse Apple Store tamamen bakıma alınmış durumda. Eğer herhangi bir ürün için Satın al butonuna basarsanız, Apple'ın kullanıcılar için hazırladığı özel mesaj karşınıza çıkıyor.
 
 
Bu mesaj son derece kısa ve hayli merak uyandırıcı. "Size güzel bir sürpriz hazırlıyoruz." şeklinde olan mesaj, farklı dünya dillerindeki haliyle sürekli olarak dönüp, duruyor.
 
Satışa sunulması beklenen ürünler ise şu şekilde; Yeni çerçevesiz 10.5 inç iPad Pro, yenilenen 12.9 inç iPad Pro ve 9.7 inç iPad Pro'nun satışa sunulması bekleniyor.
 
Bu ürünlerin dışında 128 GB'lık depolama alanına sahip yeni bir iPhone SE modeli, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için kırmızı renk seçeneği ile birlikte, yeni Apple Watch kayışlarını da satışa sunması bekleniyor.
 
 
shiftdelete
727226
Bu haberler ilginizi çekebilir