Apple'ın Bahar Etkinliği Tarihi Değişti

iPhone SE'nin ve yeni iPad'in tanıtacağı Apple etkinliğinin tarihi bir kez daha değişti. İşte tüm gelişmeler ve detayları...
29 Şubat 2016 17:34
Appleın Bahar Etkinliği Tarihi Değişti
Apple'ın yeni iPhone'u ve iPad'i tanıtacağı Mart etkinliğinin ne zaman gerçekleştirileceği uzun bir süredir gizemini koruyordu. Öncelikle bu etkinliğin 15 Mart tarihinde gerçekleştirileceği söylendi ve etkinliğin kesin tarihi olarak 15 Mart işaret edildi. Ardından bazı açıklamalara göre etkinliğin 18 Mart gününe taşındığı, beklenenden 3 gün daha sonra gerçekleştirileceği açıklandı. Fakat şimdi de BuzzFeed tarafından paylaşılmış olan habere göre Apple'ın etkinliği 21 Mart tarihine ertelendi.
 
2 kere tarihi ertelenen etkinliğin 21 Mart, Pazartesi gününde düzenlenmesi bekleniyor. Etkinliğin bu kadar önemli olmasının ve en ufak tarih değişimini önemsememizin nedeni, etkinlikte tanıtılacak olan yeni iPad (bazıları adının "iPad Air 3" olacağını söylüyor) ve eskiden "iPhone 5SE" olarak tanıdığımız iPhone SE.
 
 
Etkinlikte 4 inch'lik iPhone SE'nin ve 4GB RAM'e sahip olan, 9.7 inch'lik iPad'in yanı sıra yeni Apple Watch kayışlarını da göreceğiz. 
webtekno
293480
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Snapdragon PClere Ne Zaman Gelecek?

  Snapdragon PC'lere Ne Zaman Gelecek?

  Qualcomm ve Microsoft iş birliğine gidiyor. Snapdragon ile çalışacak Windows'lu PC'lerin ne zaman geleceği biraz daha netleşti. İşte detaylar...
 • Xiaomi Mi 6 Piyasaya Çıkıyor!

  Xiaomi Mi 6 Piyasaya Çıkıyor!

  Xiaomi'nin uygun fiyatlı yeni amiral gemisi piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Peki Xiaomi Mi 6 satış piyasasına çıkmadan önce ne kadar ön sipariş aldı? İşte detaylar...
 • İşte 2017 Model Galaxy J5 Tüm Ayrıntıları!

  İşte 2017 Model Galaxy J5 Tüm Ayrıntıları!

  Samsung'un orta seviye akıllı telefonu Galaxy J5 (2017)'in piyasaya çıkış tarihi ve tüm detayları ortaya çıktı.
 • Galaxy S8 ve S8 Plusta Ekran Görüntüsü Alma!

  Galaxy S8 ve S8 Plus’ta Ekran Görüntüsü Alma!

  Bildiğiniz üzere Galaxy S8 ve S8 Plus’ta home tuşu kaldırıldı. Dolayısıyla yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve S8 Plus'ta ekran görüntüsü alma yöntemi de değişti. İşte Galaxy S8 ve S8 Plus'ta ekran görüntüsü alma yöntemi…
 • Samsung, Galaxy S8deki Fiyat Farkını Geri Ödeyecek Mi?

  Samsung, Galaxy S8'deki Fiyat Farkını Geri Ödeyecek Mi?

  Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve S8 Plu'ın fiyatlarını Türkiye'de düşürmüştü. Peki bu telefonları önceki fiyattan alan kişiler ardaki fiyat farkını geri alabilecek mi?
 • Galaxy Book Ön Satışta!

  Galaxy Book Ön Satışta!

  Samsung, yeni dizüstü bilgisayarı Galxy Book ön satışa sunuldu. İşte Galaxy Book'un özellikleri ve tüm detayları...
 • Bir Sorun Da Huawei P10da Çıktı!

  Bir Sorun Da Huawei P10'da Çıktı!

  Teknoloji devlerinin piyasaya yeni çıkan amiral gemileri sorunlar ile karşı karşıya kaldı. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S8 bir sorun ile gündeme gelmişti. Şimdi ise Huawei'nin yeni amiral gemisi P10'da bir sorun olduğu haberi geldi.
 • Nokia 3310un Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmileşti!

  Nokia 3310'un Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmileşti!

  Nokia'nın efsane telefonu 3310 yenilenmiş hali ile piyasadaki yerini almaya hazırlanıyor. Bugün yapılan açıklamaya göre yeni 3310 piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı resmileşti.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama