Apple'ın Bahar Etkinliği Tarihi Değişti

iPhone SE'nin ve yeni iPad'in tanıtacağı Apple etkinliğinin tarihi bir kez daha değişti. İşte tüm gelişmeler ve detayları...
29 Şubat 2016 17:34
Appleın Bahar Etkinliği Tarihi Değişti
Apple'ın yeni iPhone'u ve iPad'i tanıtacağı Mart etkinliğinin ne zaman gerçekleştirileceği uzun bir süredir gizemini koruyordu. Öncelikle bu etkinliğin 15 Mart tarihinde gerçekleştirileceği söylendi ve etkinliğin kesin tarihi olarak 15 Mart işaret edildi. Ardından bazı açıklamalara göre etkinliğin 18 Mart gününe taşındığı, beklenenden 3 gün daha sonra gerçekleştirileceği açıklandı. Fakat şimdi de BuzzFeed tarafından paylaşılmış olan habere göre Apple'ın etkinliği 21 Mart tarihine ertelendi.
 
2 kere tarihi ertelenen etkinliğin 21 Mart, Pazartesi gününde düzenlenmesi bekleniyor. Etkinliğin bu kadar önemli olmasının ve en ufak tarih değişimini önemsememizin nedeni, etkinlikte tanıtılacak olan yeni iPad (bazıları adının "iPad Air 3" olacağını söylüyor) ve eskiden "iPhone 5SE" olarak tanıdığımız iPhone SE.
 
 
Etkinlikte 4 inch'lik iPhone SE'nin ve 4GB RAM'e sahip olan, 9.7 inch'lik iPad'in yanı sıra yeni Apple Watch kayışlarını da göreceğiz. 
webtekno
379782
Bu haberler ilginizi çekebilir