Apple'ın Bahar Etkinliği Tarihi Açıklandı

Apple'ın merakla beklenen bahar etkinliği tarihi açıklandı. Apple tasarladığı yeni ürünleri 21 Mart itibariyle teknoloji dünyasına tanıtacak. İşte detaylar...
11 Mart 2016 18:10
Appleın Bahar Etkinliği Tarihi Açıklandı
Artık bahar aylarındaki ürün tanıtımını geleneksel hale getiren Apple, bu yıl da yeni ürünlerle karşımıza çıkacak. Yeni bir iPhone ve iPad modelinin tanıtılmasını beklediğimiz etkinliğin davetiyeleri dağıtıma başladı. 
 
"Let us loop you in" şeklinde bir slogan belirlenen davetiyenin görselinde de sadelik hakim. Açık tonlu renklere yer veren görsel, muhtemelen yeni ürünlerin sahip olacağı renk seçeneklerine işaret ediyor. Ayrıca etkinlik, Apple'ın One Infinite Loop olarak adlandırdığı genel merkezde gerçekleştirilecek. Bu lansmanda iPhone SE, iPad Pro Mini ve yeni Apple Watch kayışlarının lanse edilmesi bekleniyor. 
 
 
iPhone SE modeli, firmanın yeni 4 inçlik akıllı telefonu olacak. Apple A9 yonga seti ve 2GB RAM ile en performanslı iPhone modellerinden birisi olması beklenen cihazın, tasarım olarak da iPhone 6S serisinden ilham alacağı ifade ediliyor. Model, yaklaşık olarak 400$-500$ aralığında seyredecek.
 
iPad Pro Mini adını alması beklenen model ise adından da anlaşılacağı üzere, 9.7 inçlik iPad Pro versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Apple A9X yonga seti, 4GB RAM, dört hoparlör ızgarası, Smart Connector bağlantı noktası, Apple Pencil desteği gibi özelliklere sahip olacak modelin, bundan sonra mevcut iPad ailesinin yerini alacağı tahmin ediliyor. 
 
Apple Watch için ise yılın modasına uygun lüks kayışların tanıtılması bekleniyor. Apple Watch 2 modelinin ise en erken sonbahar döneminde lanse edileceği daha önce gündeme gelmişti. 21 Mart Pazartesi günü akşam saatlerinde, hep beraber lansmanı takip ediyor olacağız. 
donanimhaber
787602
Bu haberler ilginizi çekebilir