Apple’dan çok konuşulacak yeni bir teknoloji daha

Apple'dan yepyeni bir patent daha! Bu teknoloji çok konuşulacak...
06 Eylül 2014 18:32
Appledan çok konuşulacak yeni bir teknoloji daha
Apple dünyanın en büyük teknoloji markalarından birisi olmasının yanında, aynı zamanda en üretken şirketlerinden de birisi. Zaten belki de bu kadar popüler ve özgün olabilmesinin ardından yatan neden de budur. Amerikan devi, yeni bir teknolojinin daha patentini aldı ve anlaşılan o ki bu yeni teknoloji de kısa zamanda tüm dünyaya yayılacak.
 
 
Yeni çıkarılacak iPad’ler için tasarlanan bu teknolojinin mantığı mıknatıslı mekanizmalara dayanıyor. iPad’lerin istenildiği zaman kablosuz veya başka hiç bir aparata ihtiyaç duymadan akıllı klavyelere entegre edilmesi mantığına dayanan bu sistemde, mıknatıslar sayesinde iPad tam uyumlu bir şekilde klavyelerle bütünleşebilecek.
 
Hatta öyleki tabletiniz kapalı bile olsa bu klavyeler ile istediğiniz zaman açabilecek ya da buradan kilitleyebileceksiniz. Sadece bu kadar da değil. Klavyelerde tıpkı normal laptoplardaki gibi ses jack’ları usb port’ları bulunacak ve bunlar da sorunsuz şekilde kullanılabilecek. Yani anlayacağınız her iPad istenildiği zaman süper güçlü bir bilgisayara dönüşebilecek.
technolabs
Etiketler : Apple , iPad , klavye , tablet
305416
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!
  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri,…
 • Galaxy S8 Plusın Ekran Ücreti!Galaxy S8 Plus'ın Ekran Ücreti!
  Galaxy S8 Plus'ın ekranı kırıldığı zaman değiştirmenin de bir maliyeti olacak. İşte Galaxy S8 Plus'ın ekran değişim ücreti.
 • Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!
  Xiaomi Mi 6, Çin'de satışa çıktı. Xiaom'nin yeni amiral gemisi Mi 6, satışa çıktığı anda saniyeler içinde tükendi!
 • iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!
  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya…
 • Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
  Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama