Apple'dan Bedava Kulaklık!

Apple eğitime destek vermeye devam ediyor. Bu yıl da öğrenci ve öğretim elemanlarını unutmadı. Apple, iPad Pro ile MacBook satın alan öğrenci ve öğretim elemanlarına Beats kulaklık hediye edecek.
13 Temmuz 2017 10:13
Appledan Bedava Kulaklık!
Apple'ın her yıl gerçekleştirdiği eğitim indirimleri programı bu yıl da devam ediyor ve yeni bir iPad Pro ya da MacBook satın alan öğrencilerle öğretmenlere ücretsiz Beats kulaklık verileceği açıklandı.
 
Beats'in hangi modeli verilecek?
 
Öncelikle şunu belirtelim, 10.5 inç ya da 12.0 inç'lik iPad Pro modellerinden birini alırsanız, BeatsX modeli kulaklığı ücretsiz şekilde alabileceksiniz. Fakat tercihinizi Beats Solo3 ya da Powerbeats 3 modelinden yana kullanırsanız bu kez de 150 dolarlık bir indirimle karşılaşacaksınız.
 
Beats Solo3'ün 300 dolar, Powerbeats 3 modelinin ise 200 dolarlık fiyat etiketlerine sahip olduklarını düşündüğümüzde bir hayli avantajı bir kampanya olduğunu söylemek gerçekçi olacaktır.
 
 
 
 
Son olarak da iPad Pro için öğrencilere yalnızca 20 dolar, MacBook için ise 300 dolara kadar olan indirimler yapıldığını da hatırlatmamız gerekiyor. Kampanya 25 Eylül tarihine kadar geçerliliğini koruyacak.
 
shiftdelete
14932
Bu haberler ilginizi çekebilir