Apple Watch'la İlgili Önemli Şikayetler

Apple Watch satış rekorları kırıyor olsa da kullanıcılar tarafından sürekli olarak şikayetlerin geldiği bir akıllı saat olarak akıllarda kalacak gibi. Son şikayetlere göre durum oldukça ciddi gibi görünüyor...
04 Mayıs 2015 20:34
Apple Watchla İlgili Önemli Şikayetler
Apple Watch piyasaya çıktığından beri kullanıcılar tarafından hakkında neredeyse bir tane iyi haber duymadık. Sürekli olarak şikayetlerin geldiği Apple Watch’la ilgili iki tane daha ciddi denilebilecek sorun daha çıktı. Bunlardan bir tanesi digital crown’la ilgili.
 
 
Saatin sağ tarafında bulunan ve menüler arasında kolayca geçiş yapmayı sağlayan döner düğme, bir süre kullanıldıktan sonra tutukluk yapmaya başlıyor. Apple forumlarındaki kullanıcıların söylediklerine göre digital crown, ilk önce spor yapan kişilerin terlemesi sonucunda gerçekleşmiş olsa da spor yapmayan kişilerde de aynı sorunun görüldüğü belirtiliyor. 
 
Apple’dan bu sorunla ilgili resmi bir açıklama gelmedi, fakat destek sayfasında belirtilenlere göre eğer digital crown’un hareketinde bir sorun yaşandığında cihazın bu kısmının 15 saniye kadar suyun altında tutulması gerektiği söyleniyor. Fakat kullanıcılar her sorun yaşadığında bunu yapmak zorunda mı kalacak, ilerleyen günlerde gelen şikayetlere göre daha net bir açıklama yapabiliriz.
 
 
Bir diğer sorun ise Apple Watch kullanıcılarının bileklerinde kaşıntı ve kızarıklık oluşması. Sorunun kaynağı tam olarak bilinmiyor. Fakat bunun faturasını hemen Apple’a kesmek doğru değil. Çünkü hassas olan ciltlerde bu tarz sıkıntılar oluşabiliyor. Saatin yapımında kullanılan malzemenin cildinize uygun olup olmadığını önceden öğrenirseniz bu konuda sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyoruz. Her ne kadar Apple Watch’ın suya karşı dayanıklı olduğu bilinse de siz yine de bileğinizin ıslak kalmamasına özen gösterin.
 
webtekno
471677
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi VR Play 2 Piyasaya Çıkıyor!

  Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi VR Play 2 Piyasaya Çıkıyor!

  Xiaomi'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Mi VR Play 2 piyasaya çıkıyor. Oldukça uygun fiyatlı olma özelliği dikkatleri üzerine çeken Mi VR Play 2'in özelliklerine ve fiyatına birlikte bakalım.
 • Xiaomi, Yeni VR Aksiyon Kamerası YI 4K+ı Tanıttı!

  Xiaomi, Yeni VR Aksiyon Kamerası YI 4K+'ı Tanıttı!

  Xiaomi, CES 2017'de duyurduğu yeni VR aksiyon kamerası YI 4K+'ı tanıttı. 4K ile 60 FPS anı yakalayabilen VR sınıfı kamera, oldukça iddialı görünüyor...
 • Samsungun Yeni Aksesuarı DeX!

  Samsung'un Yeni Aksesuarı DeX!

  Samsung, Galaxy S8'ın yanında tanıtımını yaptığı aksesuarlardan biri de DeX'ti. Aksesuarlar arasında en çok merak edilenlerden biri de DeX'ti. Galaxy S8'i mini bir bilgisayara dönüştüren DeX'e yakından bakalım.
 • İşte Samsung Gear 360(2017)!

  İşte Samsung Gear 360(2017)!

  Samsung, Galaxy S8'in yanında yeni aksesuarlarını da tanıttı. Onlardan bir de Gear 360 kamerasının 2017 model versiyonu. İşte Gear 360 ile ilgili tüm detaylar...
 • Logitech UE Wonderboom!

  Logitech UE Wonderboom!

  Logitech UE Wonderboom kablosuz hoparlör tanıtıldı. Logitech'in suya dayanıklı yeni kablosuz hoparlörü, 360 derece ses verebilme özelliğine sahip. İşte Wonderboom'um fiyatı ve özellikleri...
 • Asus ROG, Strix Oyuncu Bilgisayarını Duyurdu!

  Asus ROG, Strix Oyuncu Bilgisayarını Duyurdu!

  Asus Republic of Gamers, Strix GD30 masaüstü oyuncu bilgisayarını duyurdu. İşte Strix GD30'un tüm detayları...
 • Samsungdan Müthiş Cep Saati!

  Samsung’dan Müthiş Cep Saati!

  Samsung’dan müthiş cep saati konsepti! İşte o görüntüler...
 • Dellden 8K Çözünürlüklü Monitör!

  Dell'den 8K Çözünürlüklü Monitör!

  Dell’in 8K çözünürlüklü yeni monitörü ön siparişlerle satışa sunuldu. Dell'in yeni 8K çözünürlüklü monitörünün fiyatını duyunca inanamayabilirsiniz!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama