Apple Watch ve 12 inç MacBook Air Çıkış Tarihi

Apple Watch ve 12 inç MacBook Air ne zaman çıkacak? Merakla beklenen Apple Watch ve 12 inç MacBook Air bizi çok bekletmeyecek. İşte Apple Watch ve 12 inç MacBook Air çıkış tarihi...
27 Ocak 2015 15:55
Apple Watch ve 12 inç MacBook Air Çıkış Tarihi
Akıllı saatini iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile birlikte tanıtan, ardından uzun süren bir sessizlik dönemine giren Apple, bir analistin iddiasına göre bombaları art arda patlatmaya hazırlanıyor. Ming-Chi Kuo adlı analistin iddiasına göre Apple, 2015’in ilk çeyreği bitmeden hem akıllı saatini hem de incecik yeni bilgisayarı 12 inç MacBook Air‘i tanıtacak. Mart Ayında ortaya çıkması beklenen Apple Watch, akıllı saat pazarına büyük hareketlilik getirecek. 12 inç MacBook Air da iddialara göre bambaşka bir tasarımla karşımıza çıkacak.
 
Analistler Apple’ın tek çeyrekte 2,5 milyondan fazla Apple Watch’u satış noktalarına nakledeceğini düşünüyor. Pil ömrü konusundaki spekülasyonlarla gündemden düşmeyen, fiyatı da epey yüksek olan Apple Watch’un ne kadar satacağı ise şimdilik merak konusu. Bakalım Apple Watch ve 12 inç MacBook Air’i gerçekten de bu yılın ilk çeyreğinde görebilecek miyiz merak ediyoruz.
technolabs
153337
Bu haberler ilginizi çekebilir