Apple Watch Şimdiden Çok İddialı!

Merakla beklenen akıllı saat Apple Watch satışı Nisan ayında başlayacak. Apple ise şimdiden çok iddialı çünkü ön sipariş sayıları herkesi şaşırttı!
21 Şubat 2015 16:17
Apple Watch Şimdiden Çok İddialı!
Apple'ın uzun süredir beklenen akıllı saatı nihayet satışa çıkıyor. Nisan ayında meraklıları ile buluşması beklenen Apple Watch için başlangıç beklentileri de son derece olumlu. Wall Street Journal'ın haberine göre, Apple Asya'daki tedarikçileri ile iletişime gerçerek Nisan ayına kadar üretim miktarları hakkında bilgi aldı.
 
 
 
5 - 8 milyonluk sipariş
 
Şirkete yakın kaynaklar, Apple'ın tedarikçilerinden söz konusu tarihe kadar 5 ila 8 milyon adetlik siparişi karşılayıp karşılayamayacaklarını sorduğunu öne sürüyor.Bu sipariş adetinin yarısına yakının giriş sınıfı Apple Watch Sport olduğu belirtiliyor. Toplam rakamda ise Apple Watch ve Apple Watch Edition modelleri de bulunuyor.
 
 
 
Bugüne kadarki en pahalı Apple ürünü
 
Şu ana kadar Apple Watch modellerinden sadece spor modelin fiyatı açıklanmış durumda. 349 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak Apple Watch Sport'a karşın diğer iki modelin daha yüksek fiyatlarla raflardaki yerini alması bekleniyor. Altın malzemeli Apple Watch Edition'un bugüne kadarki en pahalı Apple ürünü olacağı beklentiler arasında. Bakalım Apple Watch beklenen ilgiyi yaratabilecek mi?
shiftdelete
665566
Bu haberler ilginizi çekebilir