Apple Watch Satışa Çıkmadan Ödül Aldı!

Apple Watch henüz satışa çıkmadan ödül almayı başardı! Detaylar haberimizde...
05 Mart 2015 17:43
Apple Watch Satışa Çıkmadan Ödül Aldı!
Apple, giyilebilir teknoloji sektörüne bomba gibi bir giriş yapmayı hedefliyor. Apple Watch, henüz resmi olarak satışa sunulmasa da, çeşitli moda etkinliklerinde boy göstererek, teknoloji tutkunlarının ağzına bir parmak çalıyordu. En son, Apple’ın 2014 yılı finans raporuna ilişkin basın etkinliğinde Tim Cook tarafından gündeme getirilen Apple Watch’ın 9 Mart günü San Francisco’da bulunan Yerba Buena Sanat Merkezi’nde resmi olarak tanıtılmasını bekliyoruz.
 
 
Önümüzdeki hafta teknoloji dünyasının odağına yerleşmesi planlanan akıllı saat, resmi çıkış etkinliğinin öncesinde iF Design Ödülleri jürisinin karşısına çıktı ve 3 özelliği sayesinde altın ödülü kapmayı başardı. Cihazın dijital ayar pimi, parmak basınç düzeyini ayırt edebilen Force Touch özelliği ve titreşimli bildirim sistemi sayesinde bu ödüle layık görüldüğü söyleniyor.
 
 
Apple Watch’ın bu haftaki serüveni, iF Design ödülü ile sınırlı değildi. Çin’in ünlü moda dergileri arasında yer alan YOHO!’nun kapağında görülen cihaz, Apple’ın uzak doğu seferberliğinin yeni ayağını oluşturdu. Cihazın 349 $’dan başlayan fiyatlarla Nisan ayından itibaren piyasaya sürülmesi bekleniyor.
technolabs
410162
Bu haberler ilginizi çekebilir