Apple Watch Resmen "Rakipsiz"

Apple Watch geçtiğimiz günlerde ön siparişe çıkmıştı. Apple Watch'un satış rakamları açıklandığında Android Wear'ı ezip geçtiği belli oldu. İşte "rakipsiz" Apple Watch'un satış rakamları...
14 Nisan 2015 19:44
Apple Watch Resmen "Rakipsiz"
Apple'ın merakla beklenen akıllı saati geçen hafta Cuma günü ön satışa çıktı. İlk gününde yoğun bir ilgiyle karşılanan cihazın 1 milyon sınırına ulaştığına dair bilgiler Slice Intelligence araştırma şirketi tarafından paylaşılmıştı. Bu rakamları temel alan yeni bir çalışma 9to5google sitesi tarafından gerçekleştirildi.
 
 
 
 
İlk günden geride bıraktı
Sitenin verilerine göre, Apple Watch'un ilk günde ulaştığı yaklaşık 1 milyon adetlik satış performansı, Android Wear'ı geride bıraktı. Canalyst araştırma şirketinin Şubat ayı verilerine göre, 2014 yılında toplam 720 bin Android Wear cihaz satıldı. Apple Watch ise ilk gün sipariş adetinde 950 bin rakamının üzerine çıkmayı başardı.
 
iPhone etkisi
Apple'ın başarısının altında yatan asıl güç ise iPhone'un gördüğü yoğun ilgi. 2014 yılı son çeyreğinde iPhone alan kullanıcıların sadece yüzde 1-2'lik kısmının Apple Watch alması bile cihazın bugüne kadar satılan tüm Android Wear cihazları geride bırakması anlamına geliyor.
shiftdelete
980257
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Razerın Yeni Kablosuz Faresi; Lancehead!

  Razer'ın Yeni Kablosuz Faresi; Lancehead!

  Razer, yeni kablosuz oyuncu faresi Lancehead'i tanıttı. Peki Razer'in yeni kablosuz faresi Lancehead'in özellikleri neler, buyurun birlikte bakalım.
 • Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi VR Play 2 Piyasaya Çıkıyor!

  Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi VR Play 2 Piyasaya Çıkıyor!

  Xiaomi'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Mi VR Play 2 piyasaya çıkıyor. Oldukça uygun fiyatlı olma özelliği dikkatleri üzerine çeken Mi VR Play 2'in özelliklerine ve fiyatına birlikte bakalım.
 • Xiaomi, Yeni VR Aksiyon Kamerası YI 4K+ı Tanıttı!

  Xiaomi, Yeni VR Aksiyon Kamerası YI 4K+'ı Tanıttı!

  Xiaomi, CES 2017'de duyurduğu yeni VR aksiyon kamerası YI 4K+'ı tanıttı. 4K ile 60 FPS anı yakalayabilen VR sınıfı kamera, oldukça iddialı görünüyor...
 • Samsungun Yeni Aksesuarı DeX!

  Samsung'un Yeni Aksesuarı DeX!

  Samsung, Galaxy S8'ın yanında tanıtımını yaptığı aksesuarlardan biri de DeX'ti. Aksesuarlar arasında en çok merak edilenlerden biri de DeX'ti. Galaxy S8'i mini bir bilgisayara dönüştüren DeX'e yakından bakalım.
 • İşte Samsung Gear 360(2017)!

  İşte Samsung Gear 360(2017)!

  Samsung, Galaxy S8'in yanında yeni aksesuarlarını da tanıttı. Onlardan bir de Gear 360 kamerasının 2017 model versiyonu. İşte Gear 360 ile ilgili tüm detaylar...
 • Logitech UE Wonderboom!

  Logitech UE Wonderboom!

  Logitech UE Wonderboom kablosuz hoparlör tanıtıldı. Logitech'in suya dayanıklı yeni kablosuz hoparlörü, 360 derece ses verebilme özelliğine sahip. İşte Wonderboom'um fiyatı ve özellikleri...
 • Asus ROG, Strix Oyuncu Bilgisayarını Duyurdu!

  Asus ROG, Strix Oyuncu Bilgisayarını Duyurdu!

  Asus Republic of Gamers, Strix GD30 masaüstü oyuncu bilgisayarını duyurdu. İşte Strix GD30'un tüm detayları...
 • Samsungdan Müthiş Cep Saati!

  Samsung’dan Müthiş Cep Saati!

  Samsung’dan müthiş cep saati konsepti! İşte o görüntüler...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama