Apple Watch Kolumuzda Nasıl Görünür?

Apple’ın akıllı saati Apple Watch’un kolunuzda nasıl görüneceğini merak ediyor musunuz? Cevabı haberimizde bulabilirsiniz...
25 Mart 2015 18:49
Apple Watch Kolumuzda Nasıl Görünür?
Spring Forward etkinliğinde gün yüzüne çıkan Apple Watch’un, herkesin biz kadar kolunda nasıl görüneceğini merak ettiğini biliyoruz. Fiyatı ile dudak uçuklatan Apple Watch belki de çoğu kişi için bir hayal olarak kalacak. Ancak Apple Watch’un ulaşılmazlığı kolunuzda nasıl görüneceğine engel değil.
 
iOS platformu için geliştirilen ARWatch uygulaması ile Apple Watch’un kolunuzda nasıl görüneceğini gerçek zamanlı simülasyon ile tanıklık edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece bir yazıcı çıktısı ve ARWatch uygulaması.
 
Nasıl yapılır?
İlk önce ARWatch için hazırlanan görseli buradan indirip siyah beyaz çıktısını almanız gerekiyor. Daha sonra aşağıda paylaşmış olduğumuz QR kodunu iPhone’unuza QR kod okuyucu herhangi bir uygulama ile taratıp ARWatch’un uygulamasını indirin.
 
 
Yazıcıdan aldığınız çıktıyı düzgünce keserek kolunuza koyun ve ARWatch uygulamasını açın. Uygulamayı ilk açtığınızda bir uyarı ekranı belirecek burada “Güven” seçeneğine tıklayın. Uygulamada sizleri sadece kamera karşılayacak. Kamerayı çıktının bulunduğu kolunuza götürün ve kolunuzda Apple Watch’un nasıl göründüğüne tanıklık edin.
shiftdelete
738028
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • Xiaomi Mi 6 CE Bugün Piyasaya Geliyor!Xiaomi Mi 6 CE Bugün Piyasaya Geliyor!
    Xiaomi'nin yeni telefonu olan ve hakkın da pek haber yapılmayan telefonu Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition bugün piyasaya sunuluyor. İşte Xiaomi Mi 6 CE'nin…
  • İşte Samsung Galaxy Wide 2!İşte Samsung Galaxy Wide 2!
    Samsung, yeni telefonu olan Galaxy Wide 2 tanıtıldı. Giriş seviyesi olan Galaxy Wide 2, uygun fiyatı ile de öne çıkıyor.
  • LG X Venture Tanıtıldı!LG X Venture Tanıtıldı!
    LG'nin yeni telefonu X Venture tanıtıldı. LG X Venture darbelere ve suya karşı oldukça dayanıklı olması ile dikkat çekiyor...
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama