Apple Watch Kolumuzda Nasıl Görünür?

Apple’ın akıllı saati Apple Watch’un kolunuzda nasıl görüneceğini merak ediyor musunuz? Cevabı haberimizde bulabilirsiniz...
25 Mart 2015 18:49
Apple Watch Kolumuzda Nasıl Görünür?
Spring Forward etkinliğinde gün yüzüne çıkan Apple Watch’un, herkesin biz kadar kolunda nasıl görüneceğini merak ettiğini biliyoruz. Fiyatı ile dudak uçuklatan Apple Watch belki de çoğu kişi için bir hayal olarak kalacak. Ancak Apple Watch’un ulaşılmazlığı kolunuzda nasıl görüneceğine engel değil.
 
iOS platformu için geliştirilen ARWatch uygulaması ile Apple Watch’un kolunuzda nasıl görüneceğini gerçek zamanlı simülasyon ile tanıklık edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece bir yazıcı çıktısı ve ARWatch uygulaması.
 
Nasıl yapılır?
İlk önce ARWatch için hazırlanan görseli buradan indirip siyah beyaz çıktısını almanız gerekiyor. Daha sonra aşağıda paylaşmış olduğumuz QR kodunu iPhone’unuza QR kod okuyucu herhangi bir uygulama ile taratıp ARWatch’un uygulamasını indirin.
 
 
Yazıcıdan aldığınız çıktıyı düzgünce keserek kolunuza koyun ve ARWatch uygulamasını açın. Uygulamayı ilk açtığınızda bir uyarı ekranı belirecek burada “Güven” seçeneğine tıklayın. Uygulamada sizleri sadece kamera karşılayacak. Kamerayı çıktının bulunduğu kolunuza götürün ve kolunuzda Apple Watch’un nasıl göründüğüne tanıklık edin.
shiftdelete
388454
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Razerın Yeni Kablosuz Faresi; Lancehead!

  Razer'ın Yeni Kablosuz Faresi; Lancehead!

  Razer, yeni kablosuz oyuncu faresi Lancehead'i tanıttı. Peki Razer'in yeni kablosuz faresi Lancehead'in özellikleri neler, buyurun birlikte bakalım.
 • Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi VR Play 2 Piyasaya Çıkıyor!

  Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi VR Play 2 Piyasaya Çıkıyor!

  Xiaomi'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Mi VR Play 2 piyasaya çıkıyor. Oldukça uygun fiyatlı olma özelliği dikkatleri üzerine çeken Mi VR Play 2'in özelliklerine ve fiyatına birlikte bakalım.
 • Xiaomi, Yeni VR Aksiyon Kamerası YI 4K+ı Tanıttı!

  Xiaomi, Yeni VR Aksiyon Kamerası YI 4K+'ı Tanıttı!

  Xiaomi, CES 2017'de duyurduğu yeni VR aksiyon kamerası YI 4K+'ı tanıttı. 4K ile 60 FPS anı yakalayabilen VR sınıfı kamera, oldukça iddialı görünüyor...
 • Samsungun Yeni Aksesuarı DeX!

  Samsung'un Yeni Aksesuarı DeX!

  Samsung, Galaxy S8'ın yanında tanıtımını yaptığı aksesuarlardan biri de DeX'ti. Aksesuarlar arasında en çok merak edilenlerden biri de DeX'ti. Galaxy S8'i mini bir bilgisayara dönüştüren DeX'e yakından bakalım.
 • İşte Samsung Gear 360(2017)!

  İşte Samsung Gear 360(2017)!

  Samsung, Galaxy S8'in yanında yeni aksesuarlarını da tanıttı. Onlardan bir de Gear 360 kamerasının 2017 model versiyonu. İşte Gear 360 ile ilgili tüm detaylar...
 • Logitech UE Wonderboom!

  Logitech UE Wonderboom!

  Logitech UE Wonderboom kablosuz hoparlör tanıtıldı. Logitech'in suya dayanıklı yeni kablosuz hoparlörü, 360 derece ses verebilme özelliğine sahip. İşte Wonderboom'um fiyatı ve özellikleri...
 • Asus ROG, Strix Oyuncu Bilgisayarını Duyurdu!

  Asus ROG, Strix Oyuncu Bilgisayarını Duyurdu!

  Asus Republic of Gamers, Strix GD30 masaüstü oyuncu bilgisayarını duyurdu. İşte Strix GD30'un tüm detayları...
 • Samsungdan Müthiş Cep Saati!

  Samsung’dan Müthiş Cep Saati!

  Samsung’dan müthiş cep saati konsepti! İşte o görüntüler...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama