Apple Watch İçin 1000'den Fazla Uygulama!

Apple Watch için binlerce talep var! Tim Cook'un yaptığı açıklamaya göre şimdiye kadar 100'den fazla uygulama talebi gelmiş! Detaylar haberimizde...
08 Nisan 2015 17:50
Apple Watch İçin 1000den Fazla Uygulama!
24 Nisan itibariyle akıllı saatinin satışına başlayacak olan Apple, pek çok farklı pazarlama tekniği ile ilgiyi üzerinde tutmaya çalışacak. Uygulama listesinden indirimlere kadar pek çok yöntem plan dahilinde. 
 
Tim Cook tarafından yapılan açıklamaya göre Apple Watch için uygulama kabulünün başladığı ilk 4 gün 1000'den fazla başvuru oldu ve mağaza yönetimi değerlendirme sürecine başladı. Halen yoğun başvuruların olduğu ve çıkış günü beklentilerin çok üstünde hazır uygulama sayısına ulaşılacağı tahmin ediliyor. 
 
Apple Watch için haftalardır eğitim alan mağaza çalışanları da emeklerinin karşılığını indirim olarak alacak. Apple çalışanları Apple Watch veya Apple Watch Sport modellerinde ilk 3 ay için yüzde 50, Apple Watch Edition modelinde ise 500$ indirim hakkı elde edecek. Tabi Apple Watch Edition versiyonunun 17 000$ fiyat etiketi düşünüldüğünde indirim devede kulak kalıyor. 
 
10 Nisan itibariyle 4 kıtada 400 Apple mağazasında incelemeye sunulacak olan Apple Watch, 24 Nisan'da çevrimiçi mağazada satışa başlayacak. Ancak mağazadan satın almak isteyenler de önce sipariş verip randevu almak zorunda. Ayrıca altın versiyonu için özel korumalı standlar ve randevulu inceleme sistemi olacak.  
donanimhaber
320198
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama