Apple Watch Hayranlarına Kötü Haber

Apple'ın ilk giyilebilir teknoloji ürünü Apple Watch hayranlarına kötü bir haber geldi. Ayrıntılar haberimizde...
25 Mart 2015 14:53
Apple Watch Hayranlarına Kötü Haber
Apple Watch'u sabırsızlıkla bekleyen hayranlara kötü haber geldi.
 
9 Mart günü resmi olarak tanıtılan Apple Watch, 2015 yılının en büyük giyilebilir teknoloji gelişmelerinden biri. Hatta, bazı teknoloji analistlerine göre en önemlisi. Nitekim birçok uzman, Apple’ın ilk cihazının iPhone’un akıllı telefon sektöründe oluşturduğu patlamanın bir benzerini yaşatacağını iddia ediyor.
 
Cihazın teknoloji hayranları arasındaki popülerliği de son derece yüksek. Birçok iPhone kullanıcısı, akıllı telefonlarını bir Apple Watch ile eşleştirmek için sabırsızlanıyor. Fakat, Apple’ın yeni hamlesi yüzünden cihazı sabırsızlıkla bekleyen birçok teknoloji tutkunu hüsrana uğrayabilir.
 
İlk olarak Economic Daily News’ün paylaştığı haberde, Apple’ın ilk etapta piyasaya süreceği akıllı saat miktarını yarı yarıya düşürdüğü belirtiliyor. LG’ye sipariş edilen AMOLED ekranların yeterince yüksek kalitede bulunmaması yüzünden böyle bir değişiklik yapıldığı söyleniyor. İşlemcisi Samsung tarafından üretilen, ekranı ise LG’ye teslim edilen Apple Watch, 2015 yılı içerisinde Türkiye’de de satışa çıkacak.
technolabs
590922
Bu haberler ilginizi çekebilir