Apple Watch Güncellendi!

Apple’ın akıllı saati Apple Watch bugün satışa sunuldu ve ilk güncellemesini aldı. Cihaz hakkında yeni bilgileri ortaya çıkaran güncellemenin detayları haberimizde...
25 Nisan 2015 00:46
Apple Watch Güncellendi!
Apple, anavatanı Amerika’da bugün itibariyle akıllı saati Apple Watch’u satışa sundu. Watch OS ile çalışan akıllı saat, satışa sunulduğu ilk gün bir güncelleme aldı. 38 mm ve 42 mm Apple Watch modelleri için sunulan 107 MB boyutundaki güncelleme, cihazın işlemcisine yönelik bazı bilgileri beraberinde getiriyor.
 
 
Apple S1 işlemcinin içerisinde PowerVR SGX543 donanımı olduğu ve bunu güçlendirmek için güncellemenin yayınlandığı ortaya çıktı. Apple, S1 işlemcisi hakkında fazla bilgi vermemişti. Ancak Apple Watch’un çeşitli animasyonları göstermesi için OpenGL’e ihtiyaç duyacağı biliniyordu. Watch OS 8.2 güncellemesi ile S1’in içerisinde iPhone 4s ve iPad 2’de kullanılan PowerVR SGX543 grafik birimin olduğu ortaya çıktı.
 
 
38mm Apple Watch’un ID’si Watch1,1 ve 42mm Apple Watch’un ID’si Watch1,2 olarak belirlenmiş. Watch OS 8.2 olarak numaralandırılan güncelleme, OTA üzerinden sunuluyor.
shiftdelete
47554
Bu haberler ilginizi çekebilir