Apple Watch 2 Nike+ Satış Tarihi ve Fiyatı

Apple Watch 2 Nike+ satış tarihi ve fiyatı belli oldu. İşte haberin detayı...
17 Ekim 2016 12:43
Apple Watch 2 Nike+ Satış Tarihi ve Fiyatı
iPhone 7 ile beraber Apple Watch Series 2 modelini de duyuran Apple, özellikle suya karşı daha dayanıklı yapısı ve GPS özelliğiyle beraber sporseverlerin de ilgi odağında. Bunu öngören Apple ve Nike'ın geliştirdiği Apple Watch Series 2 Nike+ Edition satışa sunuluyor.  Modelin satışa çıkış tarihi belli oldu.
 
Apple Watch 2 Nike+ Edition ne zaman çıkacak?
 
28 Ekim tarihinde satışa sunulacak olan model, 38mm ve 42mm seçeneklerine sahip olacak. Apple Watch Series 2 Nike+ Edition, standart 38 ve 42mm'lik Apple Watch Series 2 fiyatlarıyla aynı olacak. Yani Nike+ olunca herhangi bir fark ödemeyeceksiniz.
 
 
Apple Watch 2 Nike+ Edition özellikleri neler?
 
38nm ve 42nm standart modellerle aynı kasaya sahip olan Nike+ Edition, siyah - gri ve yeşil kayışlarla beraber satışa sunuluyor.
 
Esas farkı yazılımda olan Nike+ Edition, Nike koşu uygulaması ön yüklü şekilde geliyor. Sporculara özel saatler ve arayüzler getiren Nike+ Edition, yeni modelin GPS artısını sonuna kadar kullanacak uygulamalarla donatılıyor.
 
Suya dayanıklılık, çift çekirdekli işlemci gibi diğer tüm Apple Watch 2 artılarını bünyesinde barındıran model, 28 Ekim'de ülkemizde de satışa sunulacak.
shiftdelete
786457
Bu haberler ilginizi çekebilir