Apple Türkiye'de Üçüncü Apple Store'u Açıyor

Bu yılın sonlarına doğru Türkiye’deki yeni Apple Store’unu açacak olan Apple'ın, mağazanın İstanbul'da nereye yapılacağını açıkladı. İşte üçüncü Apple Store'un yeri ve diğer detayları...
29 Ocak 2016 15:05
Apple Türkiyede Üçüncü Apple Storeu Açıyor
2015 yılının Aralık ayında verdiği iş ilanıyla Türkiye’de yeni bir Apple Store açacağını öğrendiğimiz Apple’ın bu mağazayı nerede açacağı belli oldu.İstanbul'un Anadolu yakasındaki Çamlıca'da yeni yapılan Emaaar Square alışveriş merkezinde açılacak olan Apple Store’un bu yılın sonlarına doğru hizmete girmesi bekleniyor.
 
Mağazanın iç ve dış tasarımının nasıl olacağı henüz belli değil fakat söylentiler, İstanbul'daki Akasya ve Zorlu Center’daki Apple Store’ların karışımına benzer bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor. Şirketin Zorlu Center’da açtığı Apple Store, şeffaf cam tavanıyla Apple’ın en fantastik tasarıma sahip mağazalarından bir tanesi olmayı başarmıştı. 
 
 
İş ilanını geçtiğimiz yılın sonlarına doğru vermiş olmasına rağmen hala bir ekip kurma girişimini sürdüren Apple, personel seçimindeki titiz tavrını aynı şekilde sürdürmeye devam ediyor. 
 
Emaar Square, içerisine otel, rezidans, alışveriş ve iş merkezlerinin bulunacağı, yapımı İstanbul Çamlıca'da devam eden bir kompleks.  Toplam 491 mağazanın yer alacağı komplekste devasa boyutlarda bir havuzu ve Anadolu yakasının en büyük sinema salonu bulunacak.
webtekno
341767
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Telefonlara Süper Hızlı İnternet!

  Telefonlar'a Süper Hızlı İnternet!

  5G teknolojisine daha geçmeden mobil cihazlarda internet hızı artacak. Qualcomm'un yeni LTE modemi Snapdragon X20, mobil cihazların indirme hızını 1,2Gbps'e çıkarıyor.
 • Apple Park Ne Zaman Açılacak?

  Apple Park Ne Zaman Açılacak?

  Steve Jobs'ın en büyük projelerinden biri olan ve merakla beklenen Apple Park ne zaman açılacak? Apple Park'ın açılmasıyla çalışanlar Apple Park'a taşınacak.
 • Snapchat Gözlükleri Piyasaya Çıkıyor!

  Snapchat Gözlükleri Piyasaya Çıkıyor!

  10 saniyelik video kaydı yapabilen Snapchat'in Spectaceles akıllı gözlükleri satışa çıktı. Detaylar haberimizde...
 • Google Bedava İnternet Sunacak!

  Google Bedava İnternet Sunacak!

  Google'dan dev proje. Google, kırsal bölgelerde ve internet erişiminin kısıtlı oldu yerlerde innterne erişimi sağlamak için dev bir adım attı.
 • En Hızlı Ferrari 812 Superfast!

  En Hızlı Ferrari 812 Superfast!

  Ferrari'nin en hızlı ve en güçlü otomobili piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 0-100 km'yi 2.9'de katedecek olan 812 Superfast, Uluslararası Otomobil Fuarında tanıtılacak.
 • Asusun Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

  Asus'un Sanal Gerçeklik Gözlüğü?

  Asus sanal gerçeklik gözlüğünde bir çığır açacağa benziyor. Asus, diğer sanal gerçeklik gözlüğü üreticilerinden farklı bir ürünle meraklılarının karşısına çıkacak. Ayrıntıları haberimizde...
 • Google Home İle Ne Yapabiliriz!

  Google Home İle Ne Yapabiliriz!

  Google Home ile neler yapılabilir? Sizin sadece bir sözünüzle evinizin ihtiyacı olan siparişlerini veren biri olsa hiç fena olmazdı değil mi? Google Home bunu yapacak desek!
 • Apple WWDC 17 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Apple WWDC 17 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Apple'ın geliştirici odaklı pek çok yeniliği tanıttığı WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) etkinliğinin bu yılki tarihi belli oldu!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama