Apple, Tüm Ürünlerini Çerçevesiz Yaparsa!

Apple, şimdilik iPhone X'u çerçevesiz ekrana sahip olarak piyasaya çıkardı. Peki, Apple'ın tüm ürünleri çerçevesiz ekrana sahip olsaydı nasıl görünürdü?
27 Ekim 2017 07:26
Apple, Tüm Ürünlerini Çerçevesiz Yaparsa!
iPhone X ile çerçevesiz ekran modasına uyum sağlayan Apple, diğer tüm ürünlerini de bu tasarım anlayışıyla üretse nasıl olurdu diye hiç merak ettiniz mi? Eğer cevabınız evetse şanslısınız çünkü Curved sitesi bunu sizin yerinize düşünüp tasarlamış.
 
 
Çerçevesiz Apple!
 
Günümüzde iyice popülerlik kazanan çerçevesiz akıllı telefonlar, şık görünümleri itibariyle tüketicileri cezbediyor. Apple’da bu trende iPhone X ile uyum sağladı. Oldukça şık görünen telefon, büyük beğeni topladı.
 
 
Bunun üzerine Cupertinolu teknoloji devi tüm ürünlerinde iPhone X tasarımına yer verseydi nasıl olurdu diye düşünen Curved, iMac’ten iPhone SE’e kadar birçok modeli çerçevesiz olarak yeniden tasarladı, tabi ki TrueDepth kamera çentiği de unutmadan.
 

 
Özellikle iMac oldukça şık bir görünüme kavuşmuşken, iPad, Watch ve MacBook da son derece şık duruyor. Ekran gövde oranını maksimumda tutan Curved’ın bu tasarımlarının gerçekleşme ihtimaliyse maalesef biraz düşük.
 
shiftdelete
977762
Bu haberler ilginizi çekebilir