Apple Store'da Nokia Ürünleri!

Apple, Nokia'ya ait ürünleri internet mağazası Apple Store'da satışa çıkardı. İşte Apple Store'da satışa çıkan Nokia ürünleri...
20 Temmuz 2017 10:02
Apple Storeda Nokia Ürünleri!
Apple'dan yapılan açıklamaya göre firma bir kez daha Nokia ürünlerini çevrimiçi Apple mağazalarında satışa sundu. Çok yakında da fiziksel olarak alışveriş yapabileceğiniz normal mağazalarda bu ürünlerin yerlerini alacağını duyurdu.
 
Hangi ürünler satılacak?
 
Apple'ın mağazalarında tabii ki Nokia'nın akıllı telefonları satılmayacak ama Nokia'nın ürettiği birkaç sağlık cihazı artık Apple mağazalarındaki yerlerini almış olacak.
 
Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl Nokia, Withings adlı firmayı satın almış ve termometre, tartı ve kan basıncı ölçüm cihazları üreten bu firmanın tüm ürünlerini artık Nokia markası altında satacağını açıklamıştı.
 
 
 
 
İşte bu bahsi geçen cihazlar artık Apple mağazalarında da yer alacak. İşin daha da ilginç kısmı Apple'ın eskiden orijinal Withings ürünlerini zaten satıyor oluşu. Fakat bu durumun önüne geçmek isteyen Nokia hızlıca bu satışların durdurulması için mahkeme kararı çıkartmayı başarmıştı.
 
İki firma arasındaki yasal savaş geçtiğimiz Mayıs ayında sonuçlanmış ve bu da Apple'ın mağazalarında Nokia ürünlerinin satılabilmesinin önünü açmıştı.
 
shiftdelete
320396
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'tan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'un aldığı yeni patent sayesinde artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerindeki çalışmasının da detayları ortaya çıktı.
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama